Змінилася ознака неприбутковості: подальші дії неприбуткової організації

Спеціалісти ДФСУ в Базі знань відповіли на питання: чи потрібно неприбутковим установам та організаціям отримувати нове рішення про присвоєння іншої ознаки неприбутковості та в який термін контролюючий орган повинен видати таке рішення?


Фіскали роз’яснили, що у разі зміни ознаки неприбутковості, неприбуткові установи (організації) мають право подати до контролюючого органу за основним місцем обліку заяву за формою № 1-РН та оригінал попереднього рішення про внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій. Нове рішення про присвоєння іншої ознаки неприбутковості надається неприбутковій установі (організації) у термін не більше ніж за 30 календарних днів з моменту реєстрації такої заяви в контролюючих органах.

Також фіскали нагадали, що право неприбуткової організації на користування пільгами в оподаткуванні податком на прибуток виникає після внесення такої організації до Реєстру неприбуткових організацій та установ контролюючими органами в порядку, встановленому законодавством.

При реєстрації установ та організацій в контролюючих органах їм присвоюється ознака неприбутковості, якою є нумерація установ та організацій за окремими групами відповідно до п. 157.1 ПКУ.

 Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі