Звітність неприбуткових організацій: відео огляд від ДФС

З наближенням граничного терміну подання звіту неприбутковими організаціями начальник відділу адміністрування податку на прибуток, місцевих податків, екологічного податку та рентної плати управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області Ольга Пилипенко виклала порядок заповнення нового Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, форма якого затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.06.2016 №553. Вона наголосила, що разом із звітом за 2016 рік неприбуткові організації зобов’язані подати і річну фінансову звітність. Фінансова звітність є додатком до звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації) та його невід’ємною частиною. Не подають звіт, починаючи із звітності за 2016 рік профспілки, їх об’єднання та організації профспілок, крім тих, що порушили вимоги п. 133.4 Податкового кодексу. Профспілки, які не дотримались вимог щодо неприбутковості, зобов’язані подати звіт, нарахувати та сплати податок на прибуток підприємств. Також спікер нагадала про нововведення – 2017 для неприбуткових організацій. Докладно – у відео огляді.


 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (12)
Катерина
21.02.2017
Тим ХТО не підписав петицію "про встановлення надбавки за вислугу років працівникам бухгалтерських служб" !!! Не розповідає "басні" що отримує на рівні з прибиральниками!!! Так Вам потрібні гроші!!!!! Не втрачаємо час, голосуємо https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/956
Карл
21.02.2017
Державні та бюджетні установи нового Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації як так зрозумів не подають ?

Вика Карл
21.02.2017
Як це не подають???? Бюджетні установи подають у загальному порядку
Карл Вика
21.02.2017
А державні ?
Маша Карл
21.02.2017
Поясніть, що у Вашому розумінні "державні"?
Вика
21.02.2017
Такий Звіт складають всі, хто зареєстрований як неприбуткові установи. Ну що Ви??? чи вперше про таке чуєте?
Маша
21.02.2017
І знову з цих безумних консультацій не зрозуміло - фінансова звітність бюджетників (баланс, ф. №9 і Додаток 3) - надати засвідчені копії (зі штампом казни), зробити нові оригінали поточною датою і засвідчити підписами і печаткою установи, чи ще якось? В різних податкових дають різні консультації.
Карл
21.02.2017
В листі від від 17.10.2016 №33649/7/99-99-15-02-01-17 Державної фіскальної служби України комментується подання фінансової звітності разом зі Звітом здійснюється за бажанням неприбуткової організації. При цьому у відповідних клітинках поля «Відомості про одночасне подання до Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації форм фінансової звітності» Звіту робиться позначка «+» про подання. Ну і кому після цього вірити відповідних форм фінансової звітності, я думаю фінансову звітність подавати не потрібно.
Вика Карл
21.02.2017
Так, дійсно, у цьому листі ДФС стверджувала, що подання фінансової звітності разом зі Звітом для неприбуткових здійснюється за бажанням.
Але з 01.01.2017 набрали чинності змінидо Податкового кодексу. Згідно цих змін фінасова звітність неприбуткових є невідємною частиною Звіту для неприбуткових.
З огляду на це ДФС в листі «Про зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств у 2017 році» від 08.02.2017 р. № 2991/7/99-99-15-02-01-17 стверджує наступне:
«Пунктом 46.2 ст. 46 Кодексу визначено, що фінансова звітність є додатком до податкової декларації та її невід'ємною частиною, подається як платниками податку на прибуток підприємств (разом з декларацією з податку на прибуток), так і неприбутковими підприємствами, установами та організаціями (разом зі звітом про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації).
Таким чином, неприбуткові підприємства, установи та організації разом зі звітом про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2016 рік подають до контролюючого органу річну фінансову звітність».
Олена
22.02.2017
При цьому у відповідних клітинках поля «Відомості про одночасне подання до Звіту робиться позначка «+». А вона не робиться ніяк, мені тільки х видає... Хто знає як + зробити?

Людмила
24.02.2017
Яку форму фінансової звітності подавати релегійним організаціям.
Анатолій Людмила
28.09.2017
саботувати
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі