Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.10.15

Вебінар «Праця і зарплата: нові правила і досвід професіоналів» 08.10.2015

Про що говорили експерти?

Катерина Скрипкіна підготувала доповідь про підвищення соцстандартів, повідомлення про прийом на роботу, зниження ставок ЄСВ, нарахування ЄСВ на допбазу, новий порядок розрахунку лікарняних та декретних, АТО-нюанси та отримання компенсації витрат на ОП і навчання внутрішньо переміщених осіб.

Людмила Трохименко розповідала про підвищення заробітної плати працівникам бюджетної сфери, встановлення їм нових окладів і надбавок, особливості індексації зарплати у місяці підвищення окладу з урахуванням свіжих роз'яснень Мінсоцполітики.

Ольга Зіміна, продемонструвала переваги сервісу iFin і показала, як за допомогою програми можна закрити всі потреби бухгалтера про оплату праці.

Отримуйте свіжі новини та повідомлення про наступний вебінар першими
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×