Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.09.15

Вебінар «Тримаємо руку на пульсі змін» від редакції газети «Бюджетна бухгалтерія» 24.09.2015

В цьому вебінарі експерт газети "Бюджетна бухгалтерія" Вікторія Матвєєва розповіла про останні зміни в національних стандартах бухобліку, що вніс Мінфін. Особливий акцент був зроблений на новації в оподаткуванні бюджетних установ.

Крім того, установи, які отримують готівкові кошти за надані платні послуги, дізнаються, як не накликати на себе штрафи. В ході вебінару експерт відповідала на запитання, які поставили ваші колеги, а тому не виключаємо, що відповіді на їх питання будуть цікаві і вам.

Будьте в курсі останніх змін!

Відповіді на питання які задавали в чаті, та під час реєстрації будуть висвітлені на сторінках нашого форуму budget.factor.ua, а найбільш цікаві питання будуть освітлені в найближчих номерах газети "Бюджетна бухгалтерія", передплатити яку, можна перейшовши за цим посиланням. Там же Ви можете "познайомитися" з редакцією та почитати відгуки про видання.

Отримуйте свіжі новини та повідомлення про наступний вебінар першими
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×