Відеозапис вебінару з деяких питань впровадження нового закону "Про державну службу"

28.04.16
27 квітня пройшов безкоштовний вебінар, присвячений наслідкам впровадження нового Закону «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ». Сподіваємося, що він був цікавим для вас, а головний редактор газети «Держслужбовець» Андрій Мацокін, дав відповіді на більшість запитань, які ви надсилали під час реєстрації.

Також були розглянуті такі питання: про зміну істотних умов державної служби за новим Законом, про встановлення режиму роботи держслужбовця, визначення стажу державної служби,основні складові оплати праці держслужбовців і працівників, які виконуватимуть функції з обслуговування.

Як і обіцяли, ділимося з Вами відеозаписом лекції, щоб Ви в будь-який момент могли переглянути цікаві моменти і частину вебінару, в якій головний редактор «Держслужбовця» відповідав на ваші питання.

Не забудьте підписатися на нашу розсилку, сторінку "Держслужбовець" у фейсбуці і канал на YouTube, щоб завжди бути в курсі майбутніх вебінарів, акцій і спеціальних пропозицій.
Залишайтеся з нами! 

Дивіться відео:

Дивіться презентацію:

Завантажити презентацію

Питання можна задавати на форумі, в цій темі

Отримуйте свіжі новини та повідомлення про наступний вебінар першими
Коментарі (2)
Катя
26.05.2016
Нічого розумного з цього вебінару я для себе не почула, ніяких роз'яснень. Закон і постанови я і сама можу прочитати. Кожен може прочитати і у кожного буде різне трактування.
Наталія
27.07.2016
Мене дуже цікавить виплата за виконання обов"язків колеги у розмірі 50% посадового окладу тимчасово відсутнього держслужбовця (ч.3 ст.52 закону 889), в світлі пунктів 12 та 13 Заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів....., затверджених постановою КМУ від01.03.2015р.№65? Чи на цю Постанову при нарахуванні зарплати держслужбовцю, що має право на таку виплату, не звертати увагу? Хто-небуть дайте відповідь.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі