Інформація по темі "" | Публікації по тегу
5243 0
Друкувати
Обране

Про складання Довідки про спрямування обсягів власних надходжень, які перевищують відповідні витрати

Лист ДКСУ від 10.10.2018 p. N 16-10/315-16649 "Про складання бюджетної звітності"

ДЕРЖАВНАКАЗНАЧЕЙСЬКАСЛУЖБАУКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.10.2018 p. N 16-10/315-16649

Про складання бюджетної звітності

На численні звернення розпорядників бюджетних коштів, органів Державної казначейської служби України та з метою встановлення єдиних вимог до порядку складання Довідки про спрямування обсягів власних надходжень, які перевищують відповідні витрати, затверджені законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет) (далі - Довідка), Державна казначейська служба України повідомляє.

Відповідно до вимог Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 р. N 44, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2012 р. за N 196/20509 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 07.02.2017 р. N 44, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.03.2017 р. за N 297/30165) (далі - Порядок N 44), Довідкаскладаєтьсярозпорядникамибюджетнихкоштів, якіспрямовувалипротягомзвітногоперіоду (року) обсягивласнихнадходжень, якіперевищуваливідповіднівитрати, затвердженізакономпроДержавнийбюджетУкраїни (рішеннямпромісцевийбюджет).

У Довідці наводиться інформація в частині спрямування обсягів власних надходжень бюджетних установ (надходження за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю, та від додаткової (господарської) діяльності, крім надходжень у натуральній формі), які перевищують відповідні витрати, затверджені законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет).

Довідка заповнюється відповідно до вимог, визначених у пункті 13 розділу IV "Порядок заповнення пояснювальної записки та форм щодо розкриття елементів бюджетної звітності" Порядку N 44.

Враховуючи викладене, Довідка подається у складі бюджетної звітності у разі, якщо розпорядження бюджетних коштів протягом звітного періоду здійснювалось спрямування обсягів власних надходжень бюджетних установ (надходження за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю та від додаткової (господарської) діяльності, крім надходжень у натуральній формі), які перевищують відповідні витрати, затверджені законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет).

Головним управлінням Державної казначейської служби України довести зазначений лист до відома управлінь (відділень) Державної казначейської служби України для подальшого інформування установ, що ними обслуговуються.

 

ПершийзаступникГолови

В. Дуда
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі