Інформація по темі "" | Публікації по тегу
9395 0
Друкувати
Обране

Щодо надання інформації про попередню оплату розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів за капітальними видатками з 18.12.2018 р.

Лист ДКСУ від 17.01.2019 р. № 16-04-04/1193

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.01.2019 р. № 16-04-04/1193

Щодо надання інформації про попередню оплату розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів за капітальними видатками з 18.12.2018 р.

 

Державна казначейська служба України розглянула <…> звернення <…> щодо надання інформації про попередню оплату розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів за капітальними видатками з 18.12.2018 р. і в межах компетенції повідомляє. 

До питань 1, 2 та 4 

18 грудня 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 05.12.2018 р. № 1074 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117». Відповідно до внесених змін постанову Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 р. № 117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (далі — постанова № 117) доповнено пунктом 21, відповідно до якого попередня оплата розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів за капітальними видатками та державними контрактами здійснюється шляхом спрямування бюджетних коштів виконавцям робіт, надавачам товарів і послуг (крім нерезидентів) на небюджетні рахунки, відкриті на їх ім’я в органах Казначейства у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів виконавцями робіт, надавачами товарів і послуг виключно з таких рахунків на цілі, визначені договорами про закупівлю товарів, робіт і послуг. 

Тобто, попередня оплата розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів за капітальними видатками та державними контрактами має спрямовуватись виконавцям робіт, надавачам товарів і послуг (крім нерезидентів) на небюджетні рахунки, відкриті на їх ім’я в органах Казначейства, незалежно від суми відсотку попередньої оплати. Остаточні розрахунки за договором здійснюються шляхом перерахування коштів на рахунок виконавця робіт, надавача товарів і послуг, зазначений у договорі: на небюджетний рахунок, відкритий в органі Казначейства, або на розрахунковий рахунок, відкритий в установі банку. 

До питання З 

Відповідно до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 р. № 333, <…> видатки на поповнення музейних та бібліотечних фондів, придбання та випуск підручників для бібліотечних фондів навчальних закладів відносяться до капітальних видатків та здійснюються за кодом економічної класифікації видатків 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування». 

З огляду на викладене, у разі закупівлі бібліотечних фондів за договорами, які передбачають попередню оплату, її спрямування має здійснюватись відповідно до вимог пункту 21 постанови № 117.

 

В. о. Голови                             В. Дуда

 
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі