Інформація по темі "" | Публікації по тегу
5051 0
Друкувати
Обране

Щодо відображення в бухгалтерському обліку та звітності операцій, що здійснюються за рахунок коштів субвенцій з місцевого бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів

Лист ДКСУ від 15.01.2019 р. N 16-08/1711


ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.01.2019 р. N 16-08/1711

На численні звернення розпорядників бюджетних коштів, органів Державної казначейської служби України та з метою встановлення єдиних підходів для відображення в бухгалтерському обліку та звітності операцій, що здійснюються за рахунок коштів субвенцій з місцевого бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів, повідомляємо.

Для обліку надходжень розпорядників бюджетних коштів, пов'язаних з перерахуванням сум трансфертів, та коштів, отриманих для виконання цільових заходів, Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 N 1203, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.01.2014 за N 161/24938 (далі - План рахунків), передбачено субрахунок 7512 "Трансферти".

Розпорядники коштів державного бюджету операції з придбання активів за рахунок коштів субвенції з місцевого бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів мають відображати в бухгалтерському обліку аналогічно порядку відображення в бухгалтерському обліку операцій з безоплатного отримання основних засобів (крім внутрішнього переміщення в межах органу, уповноваженого управляти об'єктами державної (комунальної) власності), згідно з розділом 1 "Облік основних засобів" Типової кореспонденції субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій з активами, капіталом та зобов'язаннями розпорядниками бюджетних коштів та державними цільовими фондами, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2015 N 1219, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.01.2016 за N 86/28216.

Таким чином, при відображенні у бухобліку операцій з придбання активів за рахунок коштів субвенції з місцевого бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів субрахунок 5411 "Цільове фінансування розпорядників бюджетних коштів" Плану рахунків не застосовується.

Інформацію про всі здійснені господарські операції, відображені в бухобліку, розпорядники бюджетних коштів повинні відобразити у відповідних статтях форм фінансової звітності.

Головним управлінням Державної казначейської служби України довести зазначений лист до відома управлінь (відділень) Державної казначейської служби України для подальшого інформування установ, що ними обслуговуються.

 В. о. Голови                      В. Дуда

Дивіться лист МФУ від 08.02.2019 р. N 35220-06-5/3692 Щодо відображення в бухгалтерському обліку операцій, що здійснюються за рахунок коштів субвенцій
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд