Інформація по темі "" | Публікації по тегу
5650 0
Друкувати
Обране

Віднесення до доходів майбутніх періодів сплаченого орендарем завдатку в розмірі орендної плати

Лист, Державна казначейська служба України, від 29.01.2016, № 14-08/121-1702 "Про віднесення до доходів майбутніх періодів сплаченого орендарем завдатку в розмірі орендної плати")


ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.01.2016 р. N 14-08/121-1702

Державна казначейська служба України розглянула лист [...] та межах компетенції повідомляє.

Відповідно до пункту 1.4 Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 N 44, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2012 за N 196/20509 (далі - Порядок), фінансова та бюджетна звітність повинна містити інформацію про всі проведені господарські операції, які відображені в бухгалтерському обліку.

Тобто суми витрат та доходів майбутніх періодів у бюджетній звітності відображаються у "Звіті про заборгованість за бюджетними коштами" (форма N 7д, N 7м) (далі - звіт).

Заповнення окремих граф та рядків Звіту визначено у пункті 3.6 Порядку.

Стосовно віднесення до доходів майбутніх періодів сплаченого орендарем завдатку у розмірі орендної плати.

На субрахунку 716 "Доходи майбутніх періодів" згідно з Порядком застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ (додаток 1 до Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 26.06.2013 N 611, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18.07.2013 за N 1214/23746), обліковуються доходи, отримані у звітному періоді, які підлягають включенню до доходів у майбутніх звітних періодах. До доходів майбутніх періодів відносяться, зокрема, доходи у вигляді одержаних авансових платежів за здані в оренду основні засоби та інші необоротні активи (авансові орендні платежі), передплата на газети, журнали, періодичні та довідкові видання, абонентна плата за користування засобами зв'язку тощо.

Слід зазначити, що згідно з пунктом 3.10 Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до державної власності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 23.08.2000 N 1774, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 21.12.2000 за N 931/5152, зобов'язання Орендаря щодо сплати орендної плати забезпечуються у вигляді завдатку у розмірі, не меншому ніж орендна плата за базовий місяць, який вноситься в рахунок орендної плати за останній місяць (останні місяці) оренди.

В. о. Голови                                   В. Дуда
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×