Інформація по темі "" | Публікації по тегу
3581 0
Друкувати
Обране

Індексація після виходу з відпустки по догляду за дитиною

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ, ЛИСТ, від 25.11.2013 р. N 193/10/136-13
   Департамент стратегічного планування Міністерства соціальної політики України розглянув лист Федерації професійних спілок працівників малого та середнього підприємництва України щодо індексації заробітної плати і повідомляє.
   
   Відповідно до пункту 2 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. N 1078 (із змінами), індексації підлягають грошові доходи громадян, одержані в гривнях на території України, які не мають разового характеру, зокрема оплата праці, яка включає оплату праці за виконану роботу згідно з тарифними ставками (окладами) і відрядними розцінками, доплати, надбавки, премії, гарантійні та компенсаційні виплати, передбачені законодавством.
   
   Пунктом 5 Порядку передбачено, що у разі підвищення розмірів мінімальної заробітної плати, а також у разі зростання грошових доходів населення без перегляду їх мінімальних розмірів, місяць, в якому відбулося підвищення, вважається базовим при обчисленні індексу споживчих цін для індексації грошових доходів населення. Індексація грошових доходів, отриманих громадянами за цей місяць, не провадиться. З наступного місяця здійснюється обчислення наростаючим підсумком індексу споживчих цін для проведення подальшої індексації.
   
   Для працівника, який вийшов з відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, при визначенні базового місяця для проведення індексації повинні зберігатися такі ж самі умови нарахування сум індексації, як у інших працівників, які займають аналогічні посади.
   
   Якщо для працівника, який вийшов з відпустки по догляду за дитиною, до відпустки була встановлена надбавка за складність і напруженість у роботі, і після виходу з відпустки такому працівнику встановлюється зазначена надбавка у такому ж розмірі, то базовий місяць при проведенні індексації не змінюється.
   
   Заступник директора Департаменту
   стратегічного планування -
   начальник відділу                                                                           
Н. ПідлужнаПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі