Інформація по темі "" | Публікації по тегу
4474 0
Друкувати
Обране

Щодо наказу на проведення індексації заробітної плати

Лист Мінсоцполітики від 03.02.2020 р. N 1476/0/290-20/51

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.02.2020 р. N 1476/0/290-20/51

Щодо проведення індексації заробітної плати

Директорат стратегічного планування, координації політики та євроінтеграції Міністерства соціальної політики розглянув лист <...> щодо проведення індексації заробітної плати <...> і повідомляє.

Правові, економічні та організаційні основи проведення індексації грошових доходів визначено Законом України "Про індексацію грошових доходів населення" від 03.07.91 р. N 1282-XII (зі змінами).

Правила обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації та нарахування сум індексації визначено Порядком проведення індексації грошових доходів населення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. N 1078 (зі змінами).

Зазначений Закон та Порядок не передбачають норм та положень щодо необхідності видання наказу в разі настання права на проведення індексації грошових доходів на підприємствах, установах, організаціях.

Разом з тим зазначаємо, що індексація грошових доходів населення згідно із Законом України "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії" від 05.10.2000 р. N 2017-III є державною соціальною гарантією, яка встановлена з метою підтримання достатнього життєвого рівня громадян та купівельної спроможності їх грошових доходів в умовах зростання цін.

Одночасно повідомляємо, що листи Мінсоцполітики не є нормативно-правовими актами, вони носять інформаційний, роз'яснювальний та рекомендаційний характер.

 

Заступник генерального
директора Директорату

Н. Підлужна
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі