Інформація по темі "" | Публікації по тегу
2445 0
Друкувати
Обране

Щодо порядку призначення та виплати допомоги при народженні дитини

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ЛИСТ від 22.05.2014 р. N 744/5/75-14


Департамент державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України розглянув запит щодо порядку призначення та виплати допомоги при народженні дитини та повідомляє.

З метою оптимізації соціального захисту сімей з дітьми 27 березня 2014 року Верховною Радою України схвалено Закон України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні", яким передбачено об'єднання допомогипри народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в один вид допомогита встановлено з 1 липня 2014 року розмір допомоги при народженні дитини у сумі 41280 гривень, незалежно від кількості народжених дітей.

Виплата здійснюватиметься одноразово у розмірі 10320 гривень, а щомісячна виплата допомоги буде проводитися протягом 36 місяців (по 860 гривень).

Усі сім'ї, у яких народяться діти до 30 червня 2014 року, отримуватимуть допомогу у розмірі, встановленому на дату народження дитини (на першу дитину - 30960 грн., на другу дитину - 61920 грн., на третю та наступних дітей - 123840 грн.).

Виплата допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку буде припинена, крім осіб, яким призначена допомога при народженні першої дитини (народженої до 30 червня 2014 року), що виплачується 24 місяці, на наступних 12 місяців буде призначатися допомога до досягнення дитиною трирічного віку у розмірі 130 гривень, що дозволить зарахувати зазначеним особам до трудового стажу період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

 Заступник директора Департаменту -
начальник відділу                                                                         Н. Рязанова
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд