Інформація по темі "" | Публікації по тегу
1355 0
Друкувати
Обране

Доплата за використання дезінфікувальних засобів медичним працівникам закладів освіти

Лист МОЗУ від 02.04.2019 р. N 10.1-16/5039/8584


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 02.04.2019 р. N 10.1-16/5039/8584

<..> Міністерство охорони здоров'я України розглянуло звернення <...> щодо деяких питань оплати праці медичних працівників закладів освіти і в межах компетенції повідомляє.

Умови оплати праці працівників сфери охорони здоров'я та установ соціального захисту населення затверджені наказом Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров'я України від 05.10.2005 р. N 308/519 (далі - наказ N 308/519), відповідно до пункту 3.4.7 розділу "Інші доплати" якого працівникам, які використовують у роботі дезінфікувальні засоби (у тому числі сестрам медичним), установлюється доплата в розмірі 10 % посадового окладу (тарифної ставки).

Згідно з пунктом 1.6 розділу "Загальні положення" наказу N 308/519 конкретні розміри доплат, надбавок та інших виплат визначаються керівником закладу, установи за рахунок і в межах фонду заробітної плати та відображаються в розрахункових відомостях на виплату заробітної плати.

Перелік посад працівників, які застосовують в роботі дезінфікуючі засоби, затверджується в колективному договорі між власником або уповноваженим ним органом з однієї сторони і профспілковим комітетом з іншої.

Атестація робочих місць для встановлення цієї доплати не проводиться.

Отже, зазначена доплата встановлюється працівникам за переліком посад, затверджених колективним договором закладу, у межах коштів, передбачених на оплату праці у кошторисі доходів та видатків закладу, за умови включення цих робіт до посадових інструкцій працівників.

Цей лист не встановлює норм права і має інформаційний характер.

 Державний секретар         А. Янчук
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд