Інформація по темі "" | Публікації по тегу
5760 0
Друкувати
Обране

Щодо врахування квартальних премій при обчисленні середньої заробітної плати для оплати часу відрядження

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ЛИСТ від 21.09.2012 р. N 991/13/84-12

Департамент заробітної плати та умов праці розглянув лист щодо врахування квартальних премій при обчисленні середньої заробітної плати для оплати часу відрядження та повідомляє.

Обчислення середньої заробітної плати для оплати часу відрядження відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМУ від 08.02.95 р. N 100 (далі - Порядок), проводиться виходячи з виплат за останні два місяці роботи, що передують місяцю, в якому працівника направляють у відрядження.

Згідно з пунктом 3 Порядку при обчисленні середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження включаються: основна заробітна плата, доплати та надбавки, премії, які не носять разового характеру, індексація тощо.

При обчисленні середньої заробітної плати премії включаються в заробіток того місяця, на який вони припадають згідно з розрахунковою відомістю на заробітну плату. Премії, які виплачуються за квартал і більш тривалий проміжок часу, при обчисленні середньої заробітної плати за два календарні місяці, включаються в заробіток в частині, що відповідає кількості місяців у розрахунковому періоді.

Враховуючи вищевикладене та зміст листа, оскільки квартальна премія була виплачена в одному з місяців розрахункового періоду (у травні), при обчисленні середньої заробітної плати у липні буде враховуватись 1/3 суми квартальної премії до заробітної плати кожного з місяців розрахункового періоду- травня та червня.

 Директор Департаменту                                                             О. Товстенко
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі