Інформація по темі "" | Публікації по тегу
1410 0
Друкувати
Обране

Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей і закладів соціального обслуговування

Лист Мінсоцполітки від 06.03.2019 р. N 274/0/206-19


МІНІСТЕРСТВОСОЦІАЛЬНОЇПОЛІТИКИУКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.03.2019 р. N 274/0/206-19

Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей і закладів соціального обслуговування

Директоратом норм та стандартів гідної праці Міністерства розглянуто <...> звернення щодо умов оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей і закладів соціального обслуговування та в межах компетенції повідомляється.

Оплата праці працівників центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. N 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери", (далі - постанова N 1298) та розроблених на її виконання Умов оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, затверджених наказом Мінсоцполітики від 18.05.2015 р. N 526 (далі - Умови).

Відповідно до пункту 1 Умов передбачено, що посадові оклади заступників керівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, заступників керівників структурних підрозділів цих закладів встановлюються на 5 - 15 відсотків нижче, ніж посадові оклади відповідних керівників, визначені за схемами тарифних розрядів, затвердженими цим наказом.

Отже, з підвищенням окладу директора зросте і посадовий оклад його заступника.

Згідно з пунктом 4 постанови N 1298 та пунктом 2 Умов керівникам закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді надано право затверджувати порядок і розміри преміювання працівників відповідно до їхнього особистого внеску в загальні результати роботи в межах коштів на оплату праці.

Конкретні умови і порядок преміювання працівників, розміри та види премій визначаються у положенні про преміювання відповідного закладу, установи. Положення про преміювання працівників затверджується керівником установи за погодженням з профспілковим комітетом, дотримуючись норм законодавства та передбачаючи стимулювання ефективного виконання завдань та функцій працівниками. Розмір премії працівників залежить від особистого внеску в загальні результати роботи підрозділу, установи і граничними розмірами не обмежується. Преміювання працівників здійснюється в межах коштів на оплату праці.

Одночасно зазначаємо, що листи Міністерства не є нормативно-правовими актами, за своєю природою вони носять інформаційний, роз'яснювальний та рекомендаційний характер і не повинні встановлювати нових правових норм.

 Генеральний директор Директорату            ЮКузовой
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд