Інформація по темі "" | Публікації по тегу
2431 1
Друкувати
Обране

Щодо деяких питань оплати праці працівників закладів охорони здоров'я

Лист МОЗ від 05.02.2019 р. N 10.1-16/4463/2971


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 05.02.2019 р. N 10.1-16/4463/2971

Щодо деяких питань оплати праці працівників закладів охорони здоров'я

Міністерство охорони здоров'я України розглянуло <...> звернення щодо деяких питань оплати праці працівників закладів охорони здоров'я і в межах компетенції повідомляє.

Умови оплати праці працівників закладів охорони здоров'я затверджені спільним наказом Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров'я України від 05.10.2005 р. N 308/519 "Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення" із змінами.

Лікарі та фахівці з базовою та неповною вищою медичною освітою можуть залучатися за їх згодою до чергувань понад місячну норму робочого часу без займання штатних посад з оплатою з фонду оплати праці.

У цьому разі оплата роботи, яка виконується у робочі дні тижня, проводиться понад оклад, а у вихідний день за графіком, святковий чи неробочий день - у розмірі подвійної годинної або денної ставки понад оклад (статті 106 та 107 Кодексу законів про працю України).

Оплата праці працівників здійснюється за фактично відпрацьований час, виходячи з посадового окладу (тарифної ставки), або в залежності від виконання норм виробітку і відрядних розцінок з урахуванням підвищень, доплат та надбавок, передбачених діючим законодавством.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 р. N 1418 "Про затвердження Порядку виплати надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров'я" лікарям, провізорам та фахівцям з базовою та неповною вищою медичною, фармацевтичною освітою державних і комунальних закладів охорони здоров'я встановлюється надбавка за вислугу років у розмірі 10 - 30 відсотків до посадового окладу в залежності від стажу роботи.

Надбавка за вислугу років виплачується щомісяця за фактично відпрацьований час за основним місцем роботи та за сумісництвом.

 

Заступник Міністра з 
питань європейськоїі нтеграції

О. Стефанишина
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Anonim
29.07.2019
Добрий день! Тобто, якщо лікар веде викладацюку діяльність в ВУЗі, то йому теж виплачується надбавка за стаж роботи?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд