Інформація по темі "" | Публікації по тегу
8381 0
Друкувати
Обране

Щодо встановлення надбавки за престижність педагогічної праці

Лист Мінсоцполітики від 28.05.2019 р. N 1/13-319

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.05.2019 р. N 1/13-319

Щодо встановлення надбавки за престижність педагогічної праці

У Міністерстві освіти і науки розглянули <...> звернення <...> щодо встановлення надбавки за престижність педагогічної праці керівникам філій закладів загальної середньої освіти, в яких навчання здійснюється за державним стандартом початкової освіти в рамках реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа", та повідомляємо.

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 р. N 373 (з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. N 23) регламентовано встановлення надбавки за престижність педагогічної праці педагогічним працівникам закладів та установ освіти в розмірі від 5 до 30 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати).

Зазначена надбавка керівникам шкіл, в яких навчання хоча б в одному з початкових класів здійснюється за державним стандартом початкової освіти в рамках реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа", їх заступникам, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників, вчителям таких класів зазначених шкіл встановлюється в розмірі не менше 20 відсотків.

Така норма встановлення надбавки за престижність педагогічно праці поширюється і на завідувачів філій закладів загальної середньої освіти, в яких навчання здійснюється за державним стандартом початкової освіти в рамках реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа".

Конкретний розмір надбавки педагогічним працівникам закладу встановлюється керівником закладу у межах фонду оплати праці і відповідно до особистого внеску працівника у загальні результати роботи закладу.

Щодо встановлення такої надбавки керівнику закладу освіти, то відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. N 557 "Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ", який розроблений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. N 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери", преміювання керівників закладів, установ освіти, установлення їм надбавок і доплат до посадових окладів, надання матеріальної допомоги здійснюються за рішенням органу вищого рівня у межах наявних коштів на оплату праці.

 Міністр                      Л. Гриневич
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі