Інформація по темі "" | Публікації по тегу
1720 0
Друкувати
Обране

Щодо можливості введення до штатного розпису закладу дошкільної освіти додаткової посади бухгалтера

Лист Міносвіти від 11.06.2021 р. N 1/10-2454

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.06.2021 р. N 1/10-2454

Про розгляд звернення

Шановний пане Дмитре!

У Міністерстві освіти і науки України розглянуто Ваше депутатське звернення від 01.06.2021 [...] стосовно можливості введення до штатного розпису закладу дошкільної освіти додаткової посади бухгалтера та повідомляємо.

Штатний розпис закладів дошкільної освіти формується відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 N 1055 "Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів", який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 23 листопада 2010 р. за N 1157/18452 (далі - наказ N 1055).

У пункті 7 Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів (наказ N 1055) зазначено, що якщо бухгалтерський облік ведеться не централізовано, то у штати закладів дошкільної освіти вводиться штатна одиниця посади бухгалтера (головного бухгалтера).

Водночас відповідно до пункту 2 наказу N 1055 керівникам закладів дошкільної освіти надається право у разі виробничої необхідності змінювати штати або вводити посади (крім керівних), не передбачені штатними нормативами для цього закладу, в межах фонду оплати праці, доведеного лімітними довідками на відповідний період. Заміна посад працівників може здійснюватись лише в межах однієї категорії персоналу (педагогічний, господарсько-обслуговуючий).

Категорія посад визначається згідно з Національним класифікатором України "Класифікатор професій ДК 003:2010" (із змінами), затвердженим наказом Держспоживстандарту України від 28.07.2010 N 327.

Крім цього, в пункті 3 наказу N 1055 зазначено, що в разі виробничої необхідності за рахунок спеціального фонду закладами дошкільної освіти можуть бути введені додаткові посади.

Отже, введення до штатного розпису закладу дошкільної освіти додаткової посади бухгалтера може здійснюватися шляхом заміни в межах однієї категорії персоналу та за рахунок спеціального фонду.

З повагою

 

Міністр

Сергій ШКАРЛЕТ
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×