Інформація по темі "" | Публікації по тегу
4934 0
Друкувати
Обране

Придбання (створення) програмного забезпечення, за умови передачі майнових прав власності замовнику, має здійснюватись за КЕКВ 3160

Лист ДКСУ від 19.07.2019 р. N 16-06-06/12433


ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 19.07.2019 р. N 16-06-06/12433

Державна казначейська служба України розглянула лист <...> щодо застосування кодів економічної класифікації видатків та в межах компетенції повідомляє.

Відповідно до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 N 333, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27.03.2012 за N 456/20769, економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування.

За кодом економічної класифікації видатків 2260 "Видатки та заходи спеціального призначення" здійснюються видатки на придбання, утримання та ремонт засобів і майна зв'язку спеціального призначення, спеціальної електронно-обчислювальної техніки та апаратури спеціального призначення, яка використовується для потреб зв'язку спеціального призначення.

За кодом економічної класифікації видатків 3100 "Придбання основного капіталу" передбачаються видатки на придбання або створення основних засобів, окремих інших необоротних матеріальних активів, придбання нематеріальних активів.

Так, за кодом економічної класифікації видатків 3160 "Придбання землі та нематеріальних активів" здійснюється придбання програмного забезпечення для комп'ютерної та обчислювальної техніки, оплата послуг із створення програмного забезпечення (програмних продуктів, інформаційних систем та комплексів, баз даних, web-сторінок/сайтів/порталів тощо) за умови передачі майнових прав власності замовнику.

Враховуючи вищевикладене, придбання (створення) програмного забезпечення, за умови передачі майнових прав власності замовнику, має здійснюватись за кодом економічної класифікації видатків 3160 як придбання нематеріального активу.

 Перший заступник Голови                В. Дуда
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд