Інформація по темі "" | Публікації по тегу
69 0
Друкувати
Обране

Про КЕКВ послуг з післягарантійного ремонту засобів реабілітації

Лист ДКСУ від 02.06.2020 р. N 16-07-07/9563


ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 02.06.2020 р. N 16-07-07/9563

Про КЕКВ послуг з післягарантійного ремонту засобів реабілітації

Державна казначейська служба України розглянула лист <...>  щодо застосування кодів економічної класифікації видатків та в межах компетенції повідомляє.

Пунктом 30 Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 р. N 321 (далі - Порядок N 321), визначено, що Фонд соціального захисту інвалідів збирає, аналізує та узагальнює інформацію за кількісними та вартісними показниками щодо формування потреби у:

- забезпеченні осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації;

- коштах на утримання стаціонарний (реабілітаційних) відділень первинного/складного протезування та ортезування;

- наданні послуг з післягарантійного ремонту технічних та інших засобів реабілітації, наданні реабілітаційних послуг і подає Мінсоцполітики пропозиції щодо розподілу коштів за адміністративно-територіальними одиницями та напрямами використання бюджетних коштів.

Згідно з пунктом 52 Порядку N 321 Мінсоцполітики визначає обсяги бюджетних коштів за напрямами їх використання в межах виділених коштів, передбачених у державному бюджеті, для забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації і виплати компенсації та надання послуг з післягарантійного ремонту. Пунктом 1.1 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 72.03.2012 р. N 333 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 21.06.2012 р. N 754), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27.03.2012 р, за N 456/20769 (далі - Інструкція), визначено, що економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування.

Відповідно до підпункту 2.2.8 пункту 2.2 Інструкції видатки на забезпечення окремих категорій населення технічними (крім автомобілів) та іншими засобами реабілітації здійснюється за кодом економічної класифікації 2282 "Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку".

В свою чергу, виплати особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та іншим окремим категоріям населення грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації здійснюються за кодом економічної класифікації 2730 "Інші виплати населенню" (підпункт 2.5.3 пункту 2.5 Інструкції).

Пунктом 2.2.4 пункту 2.2 Інструкції оплата інших послуг, передбачених законодавством, здійснюється за кодом економічної класифікації 2240 "Оплата послуг (крім комунальних)".

Враховуючи зазначене, надання послуг з післягарантійного ремонту технічних та інших засобів реабілітації має здійснюватись за кодом економічної класифікації 2240 "Оплата послуг (крім комунальних)".

 

Перший заступник Голови

В. Дуда
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі