Інформація по темі "" | Публікації по тегу
4434 0
Друкувати
Обране

Щодо придбання паливно-мастильних матеріалів, які використовуватимуться в процесі виробництва теплової енергії або іншого виду енергії

Лист ДКСУ від 09.12.2022 р. N 15-12-12/17828

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 09.12.2022 р. N 15-12-12/17828

Державна казначейська служба України розглянула Ваш інформаційний запит [...] щодо застосування коду економічної класифікації видатків та в межах компетенції повідомляє.

Пунктом 1.1 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 N 333 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 21.06.2012 N 754), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27.03.2012 за N 456/20769 (далі - Інструкція N 333), визначено, що економічна класифікація видатків бюджету призначена для розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування.

Економічна класифікація видатків бюджету забезпечує єдиний підхід до всіх учасників бюджетного процесу з точки зору виконання бюджету.

Придбання пально-мастильних матеріалів, талонів, смарт-карт (у тому числі для транспортних засобів спеціального призначення) здійснюється за кодом 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар" (підпункт 2.2.1 пункту 2.2 Інструкції N 333).

За категорією 2270 "Оплата комунальних послуг та енергоносіїв" здійснюються платежі з оплати бюджетними установами (організаціями), зокрема, енергоносіїв, включаючи оплату енергоносіїв для виробничих та громадських потреб (підпункту 2.2.7 пункту 2.2 Інструкції N 333).

Відповідно підпункту 2.2.7.5 пункту 2.2 Інструкції N 333 оплата інших енергоносіїв, які використовуються в процесі виробництва теплоенергії або іншого виду енергії (дрова, нафтопродукти (у разі якщо закупівля цього нафтопродукту (пально-мастильних матеріалів), не передбачена на інші цілі за кодом 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар"), пара, торф, вугілля, природні енергетичні ресурси (ядерна, гідравлічна, геотермальна енергія) тощо), а також видатки, пов'язані із завантаженням та перевезенням зазначених енергоносіїв, здійснюється за кодом 2275 "Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг".

З огляду на вищевикладене, у разі якщо закупівля паливно-мастильних матеріалів передбачена за кодом 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар", то зазначені видатки здійснюються за цим кодом.

У випадку, якщо установа планує придбавати паливно-мастильні матеріали, які використовуватимуться в процесі виробництва теплової енергії або іншого виду енергії (у разі якщо закупівля цього пально-мастильного матеріалу не передбачена на інші цілі за кодом 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар"), то видатки здійснюватимуться за кодом 2275 "Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг".

З повагою

 

Перший заступник Голови

Володимир ДУДА
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×