Інформація по темі "" | Публікації по тегу
2848 0
Друкувати
Обране

Щодо визначення КЕКВ функціонального дитячого харчування

Лист ДКСУ від 16.10.2020 р. N 16-07-07/18420

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.10.2020 р. N 16-07-07/18420

Щодо визначення КЕКВ функціонального дитячого харчування

Державна казначейська служба України (далі - Казначейство) розглянула лист <...> щодо визначення коду економічної класифікації видатків та в межах компетенції повідомляє.

Пунктом 1.1 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 N 333 (у редакції від 21.06.2012 N 754), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27.03.2012 за N 456/20769 (далі - Інструкція), визначено, що економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування.

Економічна класифікація видатків бюджету забезпечує єдиний підхід до всіх учасників бюджетного процесу з точки зору виконання бюджету.

Відповідно до підпункту 2.2.3 Інструкції видатки на придбання продуктів харчування та/або оплата послуг з харчування для лікувально-профілактичних закладів, будинків-інтернатів, загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих будинків, дитячих дошкільних установ, профтехучилищ, вищих закладів освіти та інших установ (організацій) згідно із законодавством здійснюються за кодом економічної класифікації 2230 "Продукти харчування".

Своєю чергою, придбання лікарських засобів (лікарських препаратів, ліків, медикаментів; діючих речовин (субстанцій); гомеопатичних засобів; засобів, які використовуються для виявлення збудників хвороб, а також боротьби із збудниками хвороб або паразитами; лікарських косметичних засобів та лікарських домішок до харчових продуктів); крові та її компонентів; дезінфекційних засобів; мінеральної води для лікувальних цілей здійснюються за кодом економічної класифікації 2220 "Медикаменти та перев'язувальні матеріали" (пп. 2.2.2 Інструкції).

Враховуючи викладене, якщо в інструкції виробника зазначено, що функціональне дитяче харчування для дітей від 1 року, хворих на фенілкетанурію та гіперфенілаланінемію, відноситься до харчових продуктів для спеціальних медичних цілей, оплата таких видатків здійснюватиметься за кодом економічної класифікації 2230 "Продукти харчування".

 

Перший заступник Голови

В. Дуда
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі