Інформація по темі "" | Публікації по тегу
2010 0
Друкувати
Обране

Щодо застосування КЕКВ для проведення нейтралізації ґрунтів та рекультивації земель території колишніх складів зберігання компонентів ракетного палива

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЛИСТ від 19.07.2018 р. N 16-08/92-11734

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 19.07.2018 р. N 16-08/92-11734

Щодо застосування КЕКВ

Державна казначейська служба України розглянула лист <...> щодо застосування кодів економічної класифікації видатків бюджету для проведення нейтралізації ґрунтів та рекультивації земель території колишніх складів зберігання компонентів ракетного палива та в межах компетенції повідомляє.

Відповідно до Бюджетного кодексу України видатки бюджету класифікуються за економічною характеристикою операцій, що здійснюються при їх проведенні (економічна класифікація видатків бюджету) (пункт 5 статті 10).

Інструкцією щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 N 333, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 27.03.2012 за N 456/20769 (далі - Інструкція), визначено, що економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування.

Економічна класифікація видатків бюджету забезпечує єдиний підхід до всіх учасників бюджетного процесу з точки зору виконання бюджету (пункт 1.1 Інструкції).

До категорії 2260 "Видатки та заходи спеціального призначення" належать придбання, утримання, ремонт та утилізація виробів військового призначення, військової техніки, військове будівництво (крім житла для військовослужбовців, гуртожитків, казарм, будівництва об'єктів соціально-культурного та побутового призначення).

Оплата послуг із вивезення відходів і їх утилізації та знешкодження, у тому числі біовідходів, твердих побутових відходів, відходів із вмістом дорогоцінних металів або шкідливих речовин тощо проводиться за кодом економічної класифікації видатків бюджету 2240 "Оплата послуг (крім комунальних)" (2.2.4-14).

Зважаючи на викладене, видатки мають здійснюватись в залежності від бюджетних призначень, затверджених у кошторисі.

 Перший заступник Голови                 В. Дуда
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі