Інформація по темі "" | Публікації по тегу
2342 0
Друкувати
Обране

Якщо установа не має медичного кабінету то оплата масок медичних має здійснюватись за КЕКВ 2210

Лист ДКСУ від 22.05.2020 р. N 16-11-12/8891


ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.05.2020 р. N 16-11-12/8891

Щодо застосування кодів економічної класифікації видатків

Державна казначейська служба України розглянула <...> інформаційний запит <...> щодо застосування кодів економічної класифікації видатків та в межах компетенції повідомляє.

Згідно з пунктом 1.1 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 р. N 333 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 21.06.2012 р. N 754) <...> (далі - Інструкція), економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування.

Економічна класифікація видатків бюджету забезпечує єдиний підхід до всіх учасників бюджетного процесу з точки зору виконання бюджету.

Оплата поточних видатків, оплата послуг, придбання матеріалів і предметів, які не беруться на облік як основні засоби, здійснюється за категорією 2200 "Використання товарів і послуг" (пункт 2.2 Інструкції).

Зокрема, придбання аптечок та їх поповнення (у тому числі дорожніх), якщо установа (організація) не має медичного кабінету чи пункту, а також видатки на придбання лікарських засобів, виробів медичного призначення, які використовуються медичними навчальними закладами у навчальному процесі, здійснюються за кодом 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар" (підпункт 2.2.1 пункту 2.2 Інструкції).

Зважаючи на викладене, якщо установа не має медичного кабінету чи пункту, то оплата масок медичних для працівників цієї установи має здійснюватись за кодом економічної класифікації видатків бюджету 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар".

 

Перший заступник голови

В. Дуда
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд