Інформація по темі "" | Публікації по тегу
6883 10
Друкувати
Обране

Деякі питання організації роботи державних службовців та працівників державних органів у період воєнного стану

Постанова КМУ від 12 квітня 2022 р. № 440

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 квітня 2022 р. № 440

Київ

Деякі питання організації роботи державних службовців та працівників державних органів у період воєнного стану

Відповідно до статті 602 Кодексу законів про працю України, статті 121 Закону України “Про правовий режим воєнного стануˮ та статті 17 Закону України “Про державну службуˮ Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що у період воєнного стану для державних службовців та працівників державного органу, які перебувають на території України, за рішенням керівника державної служби в державному органі може запроваджуватися дистанційна робота у разі наявності організаційних і технічних можливостей для виконання їх посадових обов’язків.

2. Робота державних службовців та працівників державного органу за межами України допускається лише у разі службового відрядження, оформленого в установленому порядку.

3. У разі перебування державного службовця або працівника державного органу в робочий час в Україні поза межами робочого місця без рішення керівника державної служби, зазначеного в пункті 1 цієї постанови, або за кордоном, крім перебування у службовому відрядженні, оформленому в установленому порядку, до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення відповідно до закону.

4. Скасувати наказ Національного агентства України з питань державної служби від 17 березня 2022 р. № 20-22 “Про внесення змін до Типових правил внутрішнього трудового розпорядкуˮ.

5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 3, який набирає чинності з 25 квітня 2022 року.

                    Прем’єр-міністр України                          Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 81
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
10
Виктория
15.04.2022
Чи відноситься цей норматив до управлінь праці в хайонах міста?
Любов
15.04.2022
Чи підпадають під дію постанови працівники органів місцевого самоврядування? Дякую, за відповідь.
Галина Любов
20.04.2022
Мене теж цікавить це питання,а вам дали відповідь?
Юлія
17.04.2022
Чи має соціальне право мати-держслужбовець, яка сама виховує дитину, і перебуває за кордоном з дитиною, за згодою керівника отримати відпуску за власний рахунок, яка передбачена законодавством, ст 25-1, ЗУ Про відпустки та відпустку під час Ковіду? Дякую
Ірина
17.04.2022
Дім зруйновано на Луганщині, ціни на житло в інших (те ж небезпечних містах України) - захмарні. Давайте вже загонимо нашіх держслужбовців, що знайшли тимчасовий прихисток за кордоном, знов під обстріли, та в злидні, бо тієї з/плати за держслужбу навіть на сплату за найману квартиру не вистачить. ДЯКУЄМО... :((((((
Татьяна
18.04.2022
Я так розумію за кордоном також неможна офіційно тимчасово працювати, щоб якось прокормити себе та дитину?
Валентина
18.04.2022
Я так розумію, що діти держслужбовців не потребують захисту від війни, або нашому шановному Шмигалю всеодно, що з ними буде. Я працюю на державній службі. З метою захисту своєї дитини я виїхала за тимчасово за кордон. На сьогоднішній день на території де я проживаю постійні повітряні тривоги і літають ракети над головою. А ви шановний зобовязуєте мене привести дитину додому щоб знову наражати на небезпеку. Де логіка?Президент говорить, щоб не спішили повертатись додому з дітьми.Чому для матерів, що працюють на держслужбі немає права вибору (наприклад відпустка без збереження зарплати на невизначений термін).В мене складається таке враження що ви навмисно прийняли цю постанову щоб люди позвільнялися.
Бо кожна мати в першу чергу думає за свою дитину. Дуже хотілося б щоб внесли зміни в цю недолугу постанову для держслужбовців.Інакше я теж звільнюся. Бо безпека дитини для мене на першому місці.
Ірина
18.04.2022
Хтось отримав відповідь? Я взагалі розгубилась і не знаю, що мені робити. Невже краще повернутися на окуповану територію державному службовцю з дітьми, ніж бути у безпеці)
Ірина
29.04.2022
Це стосується тільки держслужбовців чи працівників всіх бюджетних установ?
Максим
12.05.2022
Чи є можливість влаштування в ОМС у військовий час без вищої освіти?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі