Завантажити

Порядок надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань

Постанова КМУ від 08.08.2016 № 500 "Про затвердження Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань"


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 серпня 2016 р. N 500

Київ

Про затвердження Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань

Відповідно до частини другої статті 54 Закону України "Про державну службу" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

 

Інд. 73 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 серпня 2016 р. N 500

 

 

 

ПОРЯДОК
надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань

1. Цей Порядок визначає умови надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань (далі - матеріальна допомога) та її розмір.

2. Державним службовцям матеріальна допомога може надаватися один раз на рік у розмірі середньомісячної заробітної плати на підставі особистої заяви.

3. Рішення про надання матеріальної допомоги державним службовцям приймається керівником державної служби у державному органі в межах затвердженого фонду оплати праці.

4. Рішення про надання керівнику державної служби у державному органі та його заступникам матеріальної допомоги приймається керівником відповідного державного органу за погодженням із відповідним органом вищого рівня (у разі наявності такого органу).

5. Державним службовцям, переведеним з одного державного органу в інший, матеріальна допомога надається за умови, що вони не отримували її за попереднім місцем роботи у році, в якому були переведені.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Вікторія
21.11.2016
А чому лише держслужбовцям? Інші люди не потребують матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань? Це дуже несправедливо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі