Інформація по темі "" | Публікації по тегу
author-avatar
Володимир Будз
експерт з питань оплати праці журналу «Бюджетна бухгалтерія»
ifactor
У бюджетній установі звільнився економіст (8-й тарифний розряд). З 1 квітня 2024 року його обов’язки в порядку суміщення посад покладені на бухгалтера (9-й тарифний розряд) зі встановленням доплати в розмірі 50 % посадового окладу. Який оклад використовувати при обчисленні доплати: за основною посадою чи за вакантною?
Який оклад встановлюють помічнику вихователя у закладі дошкільної освіти (далі — ЗДО)? Чи має він право на виплату надбавки за вислугу років? Чи можна такому працівнику надавати допомогу на оздоровлення? Відповіді на ці та інші запитання — у нашій статті.
Під час воєнного стану немає святкових та неробочих днів. Як зазначений факт впливає на норму тривалості робочого часу у березні 2024 року? Розглянемо найпопулярніший графік роботи — п’ятиденку з двома вихідними днями у суботу та неділю.
Як оплатити період відрядження, якщо в розрахунковому періоді або в місяці перебування у відрядженні нарахована квартальна премія? Відповідь на це запитання — у нашій статті.
У бюджетній установі (оплата праці за ЄТС) запроваджено простій з 01.09.2023. З 01.01.2024 працівникам установи підвищено посадові оклади згідно з постановою КМУ від 12.01.2024 № 23. Чи потрібно переглядати розмір оплати за час простою з 01.01.2024?
У цій статті розглянемо порядок обчислення з 01.01.2024 розмірів посадових окладів робітників, які обслуговують держоргани та органи місцевого самоврядування (далі — ОМС).
З 1 січня 2024 почали діяти нові умови оплати праці для державних службовців. У цій статті поговоримо про те, що змінилося та кого саме стосуються ці зміни.
Формуючи Об’єднаний звіт за II квартал 2023 року, підприємство у Д1 за червень неправильно відобразило суму зарплати працівника. Фактично в бухобліку нараховано 9000 грн (ЄСВ — 1980 грн), а у Д1 відображено 8500 грн (ЄСВ — 1870 грн). Помилку помітили у грудні 2023 року. У 4ДФ інформація відображена правильно. Як виправити помилку в Д1?
Додавайте в обране на сайті та користуйтеся протягом року
Під час воєнного стану немає святкових та неробочих днів. Як зазначений факт впливає на норму тривалості робочого часу у січні 2024 року? Розглянемо найпопулярніший графік роботи — п’ятиденка з двома вихідними днями у суботу та неділю.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×