Інформація по темі "" | Публікації по тегу
author-avatar
Катерина Жиленко
експерт з питань оплати праці журналу «Бюджетна бухгалтерія»
ifactor
Працівник просить надати йому довідку про доходи. Одразу виникає купа запитань: що саме в ній вказати, чи є затверджена форма, в яких випадках роботодавець узагалі зобов’язаний її видавати? Відповіді на них є у нашій статті.
До закінчення 24 року вам виповниться 60? Тоді звернутись по пенсію за віком ви можете за умови, що на 60-й день народження маєте страховий стаж не менше 31 року. Якщо на цю дату ваш страховий стаж менше – чекайте поки вам виповниться хоча б 63. Тобто як мінімум 2027 року, коли на 63-й день народження будете рахувати відповідний страховий стаж. Проте якщо він до того не досягне хоча б 21 року, за можливості працюйте над цим зараз. Є варіант «докупити» страховий стаж.
1 квітня зросте розмір мінімальної зарплати. У розрахунку на місяць вона становитиме 8000 грн, а погодинно — 48,00 грн. На що вплине таке підвищення? Які показники залишаться незмінними? Про це — у нашій статті.
За останні 4 роки ми мали два великих звільнення від штрафів за порушення щодо нарахування, сплати та звітування з ЄСВ. Але треба пам’ятати, що вже пів року як усе стало на старі штрафні рейки. Тож давайте згадаємо все!
Проєкт Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю на працю. itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/40853 Уже надано порівняльну таблицю другого читання та рекомендовано прийняти закон вцілому. Тож саме час познайомитись із новаціями поближче. Загалом документ направлений на євроінтеграцію українського підходу до працевлаштування осіб з інвалідністю, розширення можливостей як працівників так і роботодавців.
Після 24.12.2023 з’явилось чимало запитань щодо надання відпусток та їх компенсації. Сьогодні розглянемо 5 найцікавіших із них.
Після 24.12.2023 з’явилось чимало запитань щодо надання відпусток та їх компенсації. Сьогодні розглянемо 5 найцікавіших із них.
Звільняєте працівника і у вас виникло запитання: що саме потрібно виплатити працівникові при звільненні та які моменти проконтролювати? Про це сьогодні і поговоримо.
У головного бухгалтера так багато справ і так мало часу. Однією із важливих справ є щорічне оцінювання. По суті, для самого головбуха найскладніше — це заповнити Анкету, де слід «похвалити» себе самого. Справа неважка, однак про неї слід пам’ятати і зробити у встановлений строк. Наша стаття стане вам нагадуванням та шпаргалкою у цьому питанні.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×