Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Класифікатори

Останні надходження

Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 є цінним ресурсом на нашому веб-сайті, який надає зручний пошук та актуальну інформацію. Цей словник, включаючи всі найновіші зміни станом на сьогодні, базується на Національному класифікаторі "Єдиний закупівельний словник" (ЄЗС). Його основна мета полягає у стандартизації опису предмета державних закупівель у контрактах, що дозволяє забезпечити більшу прозорість процедур закупівель за бюджетні кошти. З усіма змінами станом на 2023 рік. Довідник у вільному та безкоштовному доступі
КСПОВО призначено для збирання, оброблення та обміну інформацією з фінансової та статистичної звітності, у сфері зовнішньоекономічної діяльності, в торговельних та товаросупровідних документах та ін. З 1 січня 2015 року графа 5 «Одиниця виміру товару/послуги» податкової накладної заповнюється відповідно до КСПОВО.
Державний класифікатор управлінської документації (ДКУД) є складовою частиною державної системи класифікації і кодування техніко-економічної та соціальної інформації. ДКУД розроблено у зв'язку із змінами у складі та змісті організаційно-розпорядчої, первинно-облікової, банківської та звітно-статистичної документації внаслідок реорганізації системи державного управління в Україні.
Державний класифікатор будівель та споруд (ДК БС) є складовою частиною Державної системи класифікації та кодування техніко-економічної та соціальної інформації. Класифікатор розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.98 р. N 971 "Про Програму реформування державної статистики на період до 2002 року".
Класифікатор призначено для використовування органами державного управління та іншими користувачами для обліку, збирання й обробляння статистичної та адміністративної інформації щодо державної реєстрації, аналізування та узагальнювання результатів економічної діяльності суб'єктів господарської (зокрема підприємницької) діяльності, ведення державних реєстрів: Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ), Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Реєстру корпоративних прав держави та інших.
Кодифікатор в редакції Наказу Міністерства розвитку громад та територій № 3 від 12.01.2021; із змінами

  Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
  pw-image
  Читайте сайт за ціною чашки кави
  Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
  Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
  Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
  50
  грн/
  місяць
  Вже передплатили? Увійти
  Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
  ic-acc-pay
  ×