Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Блоки бухгалтерських проводок

Останні надходження

Облік операцій з надходження основних засобів (придбання, створення, виготовлення чи капітальне будівництво, безоплатне надходження), облік витрат, що понесені у зв’язку з таким придбанням, витрат на модернізацію та ремонт основних засобів..
Комплекс бухгалтерських проводок з відображення в обліку операцій з отримання, амортизації, переоцінки та списання авторських та суміжних з ними прав, прав на користування природними ресурсами та майном, прав на знаки для товарів і послуг, інш.
Операції з придбання запасів, отримання та передачі запасів за операціями з внутрівідомчої передачі, отримання запасів в якості гуманітарної допомоги, оприбуткування неврахованих раніше запасів, виявлених в результаті інвентаризації..
Операції з внесення бюджетних коштів чи майна у доходні види фінансових інструментів, до статутних фондів держаних чи комунальних підприємств, облік дивідендів від здійснення фінансових інвестицій, облік надходження, використання цільового фінансування..
Облік надходження бюджетних коштів шляхом отримання бюджетних асигнувань, шляхом отримання виручки за реалізацію продукції (робіт, послуг), отримання у якості спонсорських чи благодійних внесків, облік витрачання бюджетних коштів, видача під звіт..
Операції з власним капіталом - це визначення фінансового результату установ і організацій шляхом співвідношення доходів і витрат за поточний звітний період, списання простроченої дебіторської та кредиторської заборгованості..

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Операції з заробітною платою включають в себе нарахування основної та додаткової зарплати працівникам бюджетної сфери, а також інших підлягаючих нарахуванню працівникам виплат..
Облік операцій по надходженнях до бюджету - це нарахування та сплата податкових і не податкових зобов'язань, а також інших надходжень, що підлягають зарахуванню до бюджету відповідно до законодавства

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн