Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15493 1
Друкувати
Обране

Приклад відображення в бухгалтерському обліку оприбуткування безоплатно отриманого малоцінного необоротного матеріального активу

Приклад відображення в бухгалтерському обліку оприбуткування безоплатно отриманого малоцінного необоротного матеріального активу (крім внутрішнього переміщення в межах органу, уповноваженого управляти об’єктами державної (комунальної) власності, залишкова вартість якого дорівнює нулю


№ з/п

Зміст господарської операції

Кореспонденція рахунків

Дебет

Кредит

1

Відображена вартість безоплатно отриманого МНМА

1113

2117, 6211

2

Водночас відображено:

   

дохід від безоплатно отриманого ОЗ

2313

7511

збільшення внесеного капіталу на вартість безоплатно отриманого МНМА

7511

5111

касові витрати

2117, 6211

2313

сума зносу безоплатно отриманого МНМА

5111

1412

3

Збільшення первісної вартості МНМА, який продовжує використовуватись, а залишкова вартість його дорівнює нулю, на суму ліквідаційної вартості

1113

5111Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
(1)
ірина
24.07.2020
Доброго дня підкажіть будь-ласка якими проводками відображаєтьсь безоплатна петедача МШП у вигляді продуктових наборів
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн