Архів чату за 16.06.2023 пт (93)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:07
Всім привіт)

Оксанка 08:12
Доброго ранку)

усзн Наталія 08:34
Доброго ранку! лікарняні на порталі ПФУ не переходять у статус "готово до сплати"? А по срокам вже давно повинно було бути.Це проблема тільки у мене, чи у когось теж так?

ФСН 08:37
Вітання всім! Тихого дня!!!

Д 08:39
усзн Наталія, Доброго ранку! в нас теж так 😔

Марина 08:48
усзн Наталія, у нас переходять, сьогодні кадровики принесли лікарняний.

Люсія 08:58
усзн Наталія, більше 7 днів проходить і не переходять?

EVGENIY 08:59
Доброго ранку, всім гарного дня

усзн Наталія 09:11
Люсія, так. Але я дозвонилася до ПФУ та з'ясувала чому. Тепер інша проблема, лікарняний у нас по вагітності та пологам термін 02.08.-15.08 (подовження у зв'язку зі складними родами). Статус буде змінений тільки у серпні ,але наша установа ліквідується, працюємо останній місяць.

усзн Наталія 09:13
Хтось писав до ПФУ звернення , щоб вони надали можливість зробити заявку розрахунок зараз, щоб ми змогли закрити всі питання по налогам та розрахуватися з людиною найскоріше? Допоможить відповідю!

Наталя 09:41
Допоможіть, ліквідувалася підвідомча установа шляхом приєднання до нас, перемістили майно в автоматизовану систему юридичні особи,АЛЕ у них є майно яке вони передали в іншу організацію на користування. Якраз воно у нас в програмі не відображається . Що робити підскажіть будь ласка

Д 09:52
усзн Наталія, так вже змінили статус лікарняні на "готов до сплати"

усзн Наталія 09:57
Допоможіть з такого питання: чи підлягає компенсації при звільненні щорічна додаткова відпустка за стаж роботи в ОМС, якщо працівниця перебувала у відпустці по догляду за дит. до 6 р. весь минулий рік?

Тетяна 10:00
Добрий день. Підкажіть будь ласка чи має право керівник відмовити у перенесенні відпустки на інший період працівнику з інвалідністю, якщо відпустка може несприятливо відбитися на нормальному ході роботи підприємства.

Наталія 10:08
Доброго дня Всім! Підкажіть, будь ласка, чи включається мат.допомога на вирішення соціально-побутових питань в зплату для зрівняння з мінімальною зарплатою

Леонора 10:12
Добрий день! Підкажіть будь ласка чи оплочує казначейство поштові марки по рахункам а не по накладних?

Марина 10:17
Леонора, а тільки по рахунку і треба, це попередня оплата.

керр 10:17
усзн Наталія, якщо "просиділа" у такій відпустці весь рік, що обраховується від чергової річниці служби, то підстав компенсувати не має, бо не набула права...

керр 10:20
Наталія, не бере участь, це ж виплата за невідпрацьований час, а потрібно порівнювати із "заробленими за роботу"

Наталія 10:23
керр, Дякую!

керр 10:27
Тетяна, закон визначає коли на вимогу працівника або роботодавця переноситься відпустка, у інших випадках за угодою сторін, не має угоди не має дії...

Наталія 10:30
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, Виплачую премію до свята працівниці яка по догляду за дитиною до 3 років. Нараховую ЄСВ на суму+на різницю між премією та мінім.зпр платою. Так?

ТетянА 10:38
усзн Наталія, зараз "не всьо так однозначно", але чому, не зрозуміло. П очитайте статтю :https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-s ... shcho-vin/

Новенька 10:43
Доброго дня))

Новенька 10:47
Колеги, підкажіть, якщо людина працює по строковій угоді, бухгалтер в нашому випадку, звільняють коли скінчається строк дії договору, який повинен бути проміжуток часу для повторного прийняття на роботу, в той самий заклад, на ту саму посаду?

ЛЕСЯ 11:08
доброго дня! підкажіть як в табелі ставити день відпочинку донору крові якому зберігається середня заробітна плата, рахуємо день як відпустку чи як робочий день ? дякую

керр 11:11
ЛЕСЯ, ІН, якщо не працював то це ж невідпрацьований час відмінний від відпустки

керр 11:12
Новенька, все ж залежить від обставин, що зумовлюють укладення строкового труд договору, може бути і наступного дня, ч.2 ст.23 КЗпП

Тетяна 11:27
керр, дякую

Новенька 11:51
керр:, посади бухгалтер немає в штатному розписі, тому її вводять на початку кожного навчального року, на календарний рік.

Новенька 11:53
ще таке питання, чи має право сумісник на оздоровчі ?

Надя 12:09
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи оплачується заміна класного керівника?

Іра 12:28
Добрий день підскажіть не можу визначитися купляємо стійку до банера металеву (павук) який код ДК???

АнДрій 12:36
Доброго дня. Підкажіть, де можна почитати про бух облік при здачі в макулатуру старих книг зі шкільної бібліотеки.

EVGENIY 13:15
АнДрій, користуйтеся пошуком на сайті, я ось вбив списання книг і перше видало https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... k-spisati/

EVGENIY 13:16
Іра, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/kspov ... k-0212015/ спробуйте пошук в довіднику

Марина 13:34
EVGENIY, скажіть будь ласка, якщо ми отримали безоплатно МНМА і я знаю що частину я буду передавати рішенням сесії, можно не робити проведення 8114-1412 та 5111-7511 на суму амортизації?

Вікторія 13:54
Як передати основні засоби ( компьютор) з одного КЗ в інший ?

Ольга 14:13
Марина, Добрий день,підкажіть проводки при безоплатно отриманих МНМА ,

Галина 14:13
Надя, Звісно ж ні. Класний керівник чому відсутній? Якщо звільнився, то мали призначити нового. Якщо хворів, то все одно він залишається класним керівником, а не хтось

Галина 14:16
Новенька, Ні. Сумісник оздоровчі отримує за основним місцем роботи.

Н 14:18
Іра, можете спробувати ДК021:2015:39294000-9 Демонстраційні апаратура та обладнання

EVGENIY 14:20
Ольга, проводки по безоплатно отриманим ви знайдете ось тут https://buhgalter.com.ua/dovidnik/prikl ... provedenn/

керр 14:21
Галина, чого ж так категорично) якщо НПА про таку виплату передбачено обмеження то й не дають

EVGENIY 14:22
Марина, а це вам подарували чи що? Чи як отримали? Якщо внутрівідомчо так там уже зі зносом передають

Надя 14:22
Галина, я теж кажу що згідно інструкції 102 неоплачується, але мене переконують що педагог хворів місяць і за нього виконував роботу інший.

EVGENIY 14:23
Ольга, а також ражу ось цю чудову статтю https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... yak-treba/

Марина 14:23
EVGENIY, внутрівідомчо не може бути.. в межах різних головних розпорядників. Ми ОМС а дали Мінсоцполітики

Марина 14:24
EVGENIY, ми виконком будемо тепер передавати управлінням праці

керр 14:26
Надя, лист МОН від 06.11.2020 р. N 1/10-3943

EVGENIY 14:28
Марина, а що у них там написано? Там є якісь проводки? Про знос є мова?

EVGENIY 14:28
Марина, може те що будете передавти краще ставити на 1815 ? і вже те що собі на 1113

Ольга 14:29
Передав розпорядник по накладній НМНА .Ми робимо довідку і вводимо в експлуатацію?

EVGENIY 14:32
Ольга, а довідку навіщо якщо вам передав ваш розпорядник вищого рівня?

EVGENIY 14:33
Ольга, і чому він передає по накладній а не по акту приймання передачі

Ольга 14:33
вони без ціни просто накладна з кількістю

Марина 14:33
EVGENIY, о як варіант!

EVGENIY 14:33
Ольга, а вони де їх взяли?

Ольга 14:34
благодійка

EVGENIY 14:34
Ольга, а ну якщо вони довідку не робили то трба вам робити

EVGENIY 14:35
Марина, ви випадково не Ользі передаєте?? А то ви в двох про одне й те саме питаєте )))

Ольга 14:35
1113-5111

EVGENIY 14:35
Ольга, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/prikl ... uvannya-2/

EVGENIY 14:36
Ольга, або ось https://buhgalter.com.ua/dovidnik/prikl ... tkuvannya/

EVGENIY 14:36
або вище давав ссилку на статтю , вивчайте

Ольга 14:36
EVGENIY, Дякую

Марина 14:38
EVGENIY, вище ви дали приклад безоплатно якщо різні бюджети? чи благодійка?

Надя 14:48
керр, а якщо заміну класного керівника покладають на вчителя іншої спеціальності доплату проводимо.

Марина 14:53
EVGENIY, а з 1815 передавати це які проведення? на витрати????? як просто вибуття?

керр 14:56
Надя, теоретично, якщо у наказі такі обов'язки покладено, і виконуються фактично обов'язки передбачені п.2.4 Положення № 434, має бути доплата, це ж на директ покладено за обов'язок призначати тієї ж спеціальності ... і дітки не можуть бути бездоглядними)

МаШка 15:07
Якщо вихователь має відпустку 56 днів, то він має право на на 2 дні,як інваліду 3 групи?

керр 15:12
МаШка, по закону не має у нас додаткової відпустки особам з інвалідністю, основна відпустка 3 гр. 26 днів, 56 більше 26)

МаШка 15:19
керр, ой))) дякую)

EVGENIY 15:24
Марина, да

Надя 15:28
керр, дякую

Марина 15:29
EVGENIY, дякую.

Ксю 15:54
Доброго дня.Маємо таку ситуацію, відділ освіти отримав від сільської ради безкоштовно бензин вони поставили у себе через довідку у натуральному виразі зараз просто актом-передачі передали його нам.Які наші дії?Які проведення нам треба зробити?

EVGENIY 15:58
Ксю, а ви хто для відділу освіти?

Ксю 15:59
Ми відділ освіти

EVGENIY 16:00
Ксю, щось не зрозумів хто довідку провів по казні відділ освти чи омс? чому одразу вам бензин не дали?

EVGENIY 16:01
Ксю, думаю тепер вам довідку треба по казні робити, тепер тільки не зрозуміло навіщо це зайве звено у вигляді омс

Ксю 16:01
По казні довідку провели ОМС,

Ксю 16:02
Вони вирішили що вони головні розпорядники

Ксю 16:12
EVGENIY, Як ви вважаєте чи так можна зробити Дт1514 Кт5512 далі Дт8013 Кт1514 і Дт5512 Кт8013

EVGENIY 16:19
Ксю, якщо вони не ваші головні розпоряднику то вам теж треба довідку проводити

Ксю 16:23
EVGENIY, То вийде що ми два рази взяли одно і то.Як ми можемо вийти з цієї ситуації.Підкажіть будь ласка.

Тетяна 16:24
Добрий день. Підкажіть будь ласка чи має право бухгалтер комунального закладу (не головний, єдиний, з правом другого підпису) працювати дистанційно головним бухгалтером в благодійній організації?

EVGENIY 16:36
Ксю, ну і що що ви взяли одне й іто ви ж не підпоряджковуєтесь один одному тому все вірно треба робити і вам і їм довідку, все нормально

Ксю 16:41
EVGENIY, То ви вважаєте що можемо взяти цей бензин по довідці у натуральній формі і списувати його у відділі освіти.Просто акт прийому-передачі у нас ще травнем.

EVGENIY 16:43
Ксю, я думаю так буде саме вірно, тому що вони вам не головні розпорядники

Ксю 16:45
EVGENIY, Дякую!!!

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”