Архів чату за 26.06.2023 пн (113)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:38
Всім привіт)

Оксанка 08:24
Доброго ранку)

EVGENIY 09:14
Доброго ранку, всім гарного дня

Ірина 09:23
Доброго ранку) Допоможіть!!!! Якщо сімейний лікар набрав 70% декларацій, але працює на 0,25 ставки, то зарообітна плата виплачується за кількість декларацій чи пропорційно відпрацьованого часу???

Катя 09:25
Доброго ранку! Підкажіть! Оздоровлення входить в МЗП чи "зверху"?

EVGENIY 09:26
Катя, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... -pravilno/

Н. 09:31
Доброго дня! Підкажіть, мобілізовані працівники показуються у звіті ЄСВ в середньообліковій кількості штатних працівників?

Людмила 09:33
у 2023 році виявлено, що у 2021 році за рахунок освітньої субвенції вчителям зайво виплачено грошову допомогу (більше посадового окладу). Кошти утримано із заробітної плати згідно поданої заяв. Який механізм повернення до державного бюджету освітньої субвенції за минулі роки? Чи можна зменшити асигнування та як правильно зробити. Буду вдячна.

Ольга 09:38
Н., так, вони включаються в середньооблікову

Н. 09:41
Ольга, може в облікову включаються, а середньооблікову ні?

марія 09:52
Яка тривалість відпустки медичної сестри у Центрі надання соціальних послуг? \

EVGENIY 10:05
марія, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/normi ... vidpustok/

Марина 10:10
EVGENIY, скажіть будь ласка, м/о №14 формується за дебетом 7511 чи кредитом?

Я 10:13
Марина: 7511 пасивний рахунок

EVGENIY 10:13
Марина, точно можно сказати що за кредитом сто відстотків запис по 7511 повинен бути в 14 МО, а от записи за дебетом можуть бути і в 17 а можуть бути і в 14 я вважаю це не принципово

Марина 10:15
EVGENIY, дякую, то я тоді зроблю настроювання на кредит.

ДЮСШ 10:15
Доброго дня. Чи зберігається середня зпл заступнику директора з навчально-тренувальної роботи ДЮСШ призваний на військову службу за призовом під час мобілізації.

Я 10:24
Марина:А якби Євгеній сказав що по ДТ??? :))))

Марина 10:26
Я, зробила б по дебету, бо дуже довіряю його рівню знань та досвіду.

Я 10:26
Марина: :))

EVGENIY 10:28
😏

Я 10:29
EVGENIY:😉

ніка 10:42
добрий ранок підскажіть будь ласка,як правильно підкрипити сканкопію л/листа при поданні заяви-розрахунку не приймається пише неправильний формат файлу

Марина 10:50
ніка, ми формат пдф відправляли

Аня 10:57
ніка, можливо в назві файлу є крапки, або якісь інші символи. Спробуйте перейменувати. Або завеликий файл.

Галина 11:02
Чи правильно платити заступнику начальника відділу доплату за суміщення 50% при звільненні начальника відділу,чи покласти на нього виконюючого обовязки начальника відділу

Марина 11:04
Галина, а заступник хіба не повинен виконувати ці обов'язки? в посадовій у нього немає?

Є.М. 11:14
Підкажіть будь-ласка, чи можна списувати електротовари (холодильники, СВЧ, обігрівач, перфоратор) тільки за рішенням комісії установи без заключення ремпобуттехніки?

EVGENIY 11:21
Є.М., https://buhgalter.com.ua/articles/shpar ... spisannya/

Наталя т-ц 11:25
Галина, заступники не мають права на доплату за суміщення, тільки різницю в окладах можете оплатити

ніка 11:34
дякую,принято глючив пфу

Марина 11:46
Так, останнє (сподіваюсь))))) питання по безоплатно отриманим!. Якщо це ОЗ, то в момент нарахування зносу (квартал або рік) ми теж водночас робимо проведення 5111-7511 на суму амортизації?

EVGENIY 11:49
Марина, да

Марина 11:50
EVGENIY, і на фін, результаті вона закривається.

EVGENIY 11:51
Марина, да, але ж не одразу, а разом з усім 7 класом і 8

Марина 11:52
EVGENIY, ну не одразу, поступово,

Марина 11:54
EVGENIY, ні заждіть... 8014-14 та 5111-7511. закриття періоду 5511-8014 і 7511-5511 на суму нарахованної аморт. Я це мала на увазі...

Марина 11:55
то поступово при нарахуванні амортизації на 5111 взагалі не буде суми ОЗ???

EVGENIY 12:01
Марина, да якщо знос 100% по безоплатним на 5111 буде нуль, все вірно і це абсолютно нормально

EVGENIY 12:01
не треба вважати 5111 що це як було в старому плані рахунків фонди здається 401, це не одне й те саме зовсім

Марина 12:03
EVGENIY, дякую. Просто не можу робити доки все для себе не зрозумію і не розкладу по поличках))))

Аня 12:07
Працівник їде у відрядження 23.06, у квітні-травні є 1 відпрац.день. Як розрахувати середню для порівняння. Допоможіть, заплуталась.

Ольга 12:42
Н., в середньооблікову точно включаються

керр 12:43
Аня, з тим днем і заробітком порівнюєте

Ольга 12:44
Н., читайте інструкцію там написано хто не включається, декретники, сумісники, а змін до інструкції не було. Номер інструкції 268 або 286

Аня 12:46
керр, дякую

марі 12:57
чи виплачується премія працівнику ,який прийнятий з випробувальним періодом

керр 13:00
марі, виплачують, якщо тільки такого обмеження не передбачено положенням про преміювання, на практиці таке там прописують ...

ВІК 13:41
EVGENIY, доброго дня! Новий авансовий звіт ще можна брати у роботу? Наказ ще не опублікований?

ВІК 13:41
* ще не можна?

ЛюдКа 13:45
ВСім привіт!!!Мирного дня!!

ФСН 13:49
ЛюдКа, Привіт! 😊

EVGENIY 14:06
ВІК, ще не можна, ще не опубліковано

ВІК 14:07
EVGENIY, дякую!

Антін Криворучко 14:25
Керевіник призначив мене любимою дружиною - головбухом) перший день на роботі, підкажіть, з чого по

Антін Криворучко 14:25
почати

EVGENIY 14:26
Антін Криворучко, ну треба каву заварити і з вумним обличчям вчитись її пити, це перш за все треба

EVGENIY 14:27
Антін Криворучко, ну і не менш важливим за каву, треба прийняти діла попєрєдніка і ось тут головне все перевірити

Антін Криворучко 14:27
так, кава це добре, а робить же щось треба

EVGENIY 14:28
Антін Криворучко, якщо є підлеглі можна на них все скинути )))) шутка

EVGENIY 14:29
Антін Криворучко, і можна почтитати свою посадову інструкцію там ве написано що треба робити, просто ваше питання не має конкретики тому на нього відповісти просто не можливо

Антін Криворучко 14:29
точно, буду ходити і мовчати кілька днів, нехай бояться і думають, що я про щось здогадуюсь. Дивись і робота вся поробиться без моєї участі

EVGENIY 14:29
Антін Криворучко, теж варіант

Юлічка, 14:32
Антін Криворучко, 😹от насмішили))) а ще потрібно з дуже завумним виглядом щось клацати по клавіатурі😜

777 14:33
однією рукою на клаві, іншою на калькуляторі)))

Марина 14:33
)))))))))) ну все... пішла жара)))))

Антін Криворучко 14:33
піду краще покурю

Марина 14:34
Антін Криворучко, ооо.. це допомагає)))))

EVGENIY 14:35
тільки не кажіть їй що квартальний звіт через тиждень здавати

Юлічка, 14:35
Антін Криворучко, дуже влучно вас призначил перед піврічним звітом) удачі) в мене 01 червня була уже перша річниця на цій посаді) звітність здала ще попередній бухгалтер. На перших порах дивитися як усе робилося, а потім п ерероблювати усе під "свою руку"

Юлічка, 14:36
EVGENIY, уже) писала прям ес е поки ви вже відправили)

Антін Криворучко 14:41
Ладно, гарного дня всім! Перший млинець комом а там як по маслу піде😛

Іра 14:43
Оперативний облік МШП після видачі в експлуатацію повинна бухгалтерія вести чи тільки завгосп (або МВО яким видано)?

ЗОШ 14:49
Іра, Детальний облік виданого туалетного паперу (зі щомісячними замірами наявного в метрах в місцях зберігання) :))))

NeProzorro 14:52
Антін Криворучко, першим ділом виясніть коли була і коли буде наступна перевірка. Щоб знати коли треба "вчасно змитися"

Марина 14:56
Іра, в нас оперативний облік веде завгосп поки, наприклад канцтовари не видав по відділам в використання. Видав приносить в бухгалтерію акт на списання, відомість і я списую на витрати.

Іра 14:56
Марина, я маю на увазі оперативний облік ПІСЛЯ списання як пише в інструкціях обліку запасів

Іра 14:57
Незрозуміло для чого і кому він потрібен

Антін Криворучко 14:57
NeProzorro, налякали їжака сосискою

Марина 14:57
Іра, ніхто не веде... явже кинула цю інструкцію читати... ну хто по відділам буде вести облік папіру і ручок які дали в використання???

NeProzorro 14:57
Антін Криворучко, мажте власного УО ? Чи юрисконульта? Кадровик є?

Антін Криворучко 14:58
NeProzorro, всі на місці

Іра 14:58
Марина, так, і головне для чого його вести?

NeProzorro 14:59
Антін Криворучко, щасливчик Ви. Тоді йдіть і керуйте. Нарада щодня, розподіл завдань

Марина 14:59
Іра, мшп те що на 1812 теж все на загоспі, хоч і в використанні.... Поки не списано як непридатне все на завгоспі.... та і взагалі все майно у станови на ньому...

Антін Криворучко 15:00
NeProzorro, то я ж головбух, то мій патрон керує всіма нарадами, мені у фінансах розібраьтися треба

Марина 15:00
Іра, ну щоб МВО відповідальність відчували)))))

NeProzorro 15:01
Антін Криворучко, нарада зі своїми бухгалтерами підлеглими + юрист+УО +кадри+дііловод+економісти (якщо є)

Антін Криворучко 15:02
поки ходитиму мовчатиму, набиратиму авторитет підозрілого суварого керівника, нехай не розслабляються, про нараду оголошу згодом

Марина 15:04
Іра, сидить людина працює, використала ручку, витратила пачку папіру, кине все і буде картку оперативного обліку вести??? Ми купуємо, як і всі річну норму наприклад канцтоварів, звісно все відразу у відділи не віддається, ось це і "висить" на завгоспі, по цьому облік в нього є..... і в бухгалтерії теж. бо поки все не видане в використання я не

Марина 15:04
можу на витрати поставити.

Антін Криворучко 15:06
Марина, так коли змене нависали то я довідку писав, що підлив цемент у фундамент 50 кг. тоді бухгалтерія слізала з мене

Марина 15:07
Іра, якби було написано що купили, і можна відразу на витрати все відносити, а кількісний облік у завгоспа, щоб контролювати кому, куди, скільки... а то на витрати коли в експл. а в нас в експл по троху видають, тому облік і в завгоспа і вмене.

Антін Криворучко 15:11
за швабру не відчитувався, вожу у машині, мені теж треба чистити, звільнюсь тоді шваюру віддам, якщо попросять

Ірина 15:31
Підкажіть, будь ласка, при відправки фінансового через СДО на матеріальну допомогу підв’язується сканкопія розпорядження. А куди підв’язуються реєстр виплат та зведений реєстр?

Марина 15:33
Ірина, ми що стосується зарплати взагалі ніколи нічого не прикріплюємо... чи яка це допомога?

Ірина 15:34
Марина, Допомога на поховання, на лікування, зі складним матеріальним становищем

Ірина 15:37
Марина, раніше реєстр виплат шифрували і відправляли по електронці в казначейство, від сьогодні сказали , що потрібно на флешці носити зашифрований, а зведений приносити в роздрукованому вигляді з супровідним листом. Навіщо тоді СДО, якщо документи потрібно носити? Можливо у вас якось інакше робиться? Дякую.

Оксанка 15:38
Ірина, реєстр відправляю на електронку на ел.пошту казни у архіві, і сканкопію реєстрів підкріпляю до платіжок в СДО

Оксанка 15:39
У мене це стосується соц.виплат та мат.допомог населенню

Оксанка 15:52
Ірина, під платіжку підкріляйте реєстр і окремо надсилайте на електронку своєї казни в архіві, підписаному вашим кодом ЄДРПОУ, так як раніше підписували на флешку, коли ще не було СДО

Марина 15:52
Це мабуть про веріфікацію мова йде? виплати фіз особам?

Оксанка 15:53
Марина, ні, це соц.виплати, мат.допомоги на похованння, компенсації фізичним особам, що здійснюють догляд, виплати чорнобильцям тощо

Марина 15:54
Оксанка, це у нас управління праці займається, не можу сказати...........

Оксанка 15:54
Той зведений реєстр виплат йде зашифрованим файлом в Київ, тому треба на електронку скидати на казну

Оксанка 15:55
Марина, у нас цим я займаюся, відділ соц.захисту населення при селищній раді

Оксанка 15:56
Марина, але ми окрема юридична особа, тому платимо такі виплати самостійно

Марина 15:56
Оксанка, у нас управління праці окрема юр особа... тому це все їх)

Віта 16:46
Чи може бути якийсь штраф якщо забагато ЄСВ нараховано і сплачено? (через помилки в настройках в програмі)

EVGENIY 16:53
Віта, від ПФУ і податкової точно нічого не буде, строк сплати ЄСВ здається 20 число наступного місяця тому в нічого не порушили

Віта 17:14
EVGENIY, це за попередні місяці. Виявили недавно що забагато нараховувалося

EVGENIY 17:16
Віта, нічого від ПФУ не буде виправляйте і перераховуйте менше

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”