Архів чату за 14.06.2023 ср (97)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10326
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1370 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:54
Всім привіт)

Я 08:29
Вітаю!

Оксанка 08:39
Доброго ранку, мирного дня!)

Олена 08:42
доброго ранку, вдалого всім дня

ФСН 08:43
Всім вітання! Тихого дня!

Вова 09:08
доброго дня, ми в грудні22 р. закупили талони диз палива по кекв 2275 для генератора, чи можем ми його використовувати на авто зараз?

Олена О 09:10
Доброго дня. Відгукніться в кого автомобіль Опель Комбо (2009року випуску).Скільки списуєте бензину на 100 км

EVGENIY 09:46
Вова, якщо у вас є авто то і для генератора треба було купляти по 2210

EVGENIY 09:46
Вова, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... 0-ta-2275/

Вова 09:51
EVGENIY: дякую

Марина 10:03
Вова, рішення виконкому на зміну напряму використання

Інна 10:09
Доброго дня! Підскажіть отримали гум допомогу подарункові набори як чином поставити на облік

EVGENIY 10:10
Інна, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... yak-treba/

Наталя 10:37
Доброго дня, померла МВО, чи треба робити інвентаризацію при передачі ОЗ новій МВО? Дякую

Катерина 10:38
У нас звільнився директор. Нашого працівника призначили Т.В.О.директора. Він у нас працює на двох посадах (психолог основне та діловод - сумісництво). В розпорядженні написано психолога призначити т.в.о. директора з доплатою різниці в посадових окладах. Чи платити тепер йому зарплату по сумісництву по посаді діловода чи лише по психологу з доплатою

Я 10:47
Наталя:ОБОВ'ЯЗКОВО !

Марина 10:48
Доброго Всім дня! Розпочався сезон відпусток. І у мене, як у новичка, виникло запитання: розрахунковий період червень 2022р.-травень 2023р. Але в червні 2022р. сторновано з/пл за травень 2022р. Яку суму з/пл включати для розрахунку відпускних: за мінусом травня чи брати до уваги нараховану суму з мінусом? Допоможіть, будь ласка.

EVGENIY 10:57
Марина, в червень 22 не треба включати перерахунок травня 22

Марина 11:01
EVGENIY, дякую.

Наталія 11:16
Доброго дня, з міського бюджету громада міста виплачує щомісячну матеріальну допомогу членам ТРО, чи потрібно сплачувати до державного бюджету податки з цієї допомоги?

Валентина 11:18
Доброго дня всім. Дуже потрібна допомога. Проводимо ремонт підвалу під сховище.Підвал знаходиться в будівлі сараю, який стоїть окремо на балансі. До робіт входить штукатурка, бетонна підлога, пркрівля всієї будівлі та ще куча робіт. Це капітальний ремонт чи поточний? Дуже чекаю на допомогу.

Таїсія 11:22
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка. Чи нараховуються дні відпустки за період перебування у відпусткі за власний рахунок?

Ольга 11:29
Добрий:),підкажіть будь ласка при внутрішньовідомчій передачі МНМА оприбутковую на склад а потім при передачі по підрозділам акти введення в експлуатацію.Дякую

EVGENIY 11:35
Ольга, а ва капівнестиції передали? Якщо вони вже стоять на 1113 то навіщо вводити в експлуатацію? Такий акт не несе ніяких проводок адже якщо вони на 1113 то вже були введені

Я 11:35
відпустка без збереження заробітної плати, яка надається упродовж дії воєнного стану, надається відповідно до статті 26 Таїсія:Закону України «Про відпустки» і включається до стажу, який дає право на щорічну основну відпустку.

EVGENIY 11:36
Валентина, https://buhgalter.com.ua/articles/zasto ... ibratisya/

Я 11:36
Таїсія:ВІДПОВІЛА в 11.35

Таїсія 11:42
Я, стаття 26 передбачає "сімейні обставини". А якщо працівниця, просто, взяла відпустку і поїхала за кордон "на заробітки" у квітні м-ці.

Ольга 11:43
потрібно 1113-5111, з введення в експлуатацію?

EVGENIY 11:44
Ольга, не зрозумів це тут до чого?

Ольга 11:44
а якщо зробила без а потім акт не правильно?

EVGENIY 11:44
Ольга, вам передали капінвестиції?

Ольга 11:53
Допоможіть будь ласка я в такій ситуаціі перший раз .Є накладна від розпорядника на передачу ноутбуків.

EVGENIY 12:00
Ольга, запитайте у головного це вони купили? Чи це їм подарували і запитайте чому не Актом вам передають \

Ольга 12:01
ім подарували

Ольга 12:01
а вони нам

EVGENIY 12:01
Ольга, значить ось ця стаття для вас https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... yak-treba/

EVGENIY 12:02
я так розумію вони довідку не робили а скинули це все на вас

EVGENIY 12:02
Ольга, а якщо вони довідку в натуральній формі робили то вам не треба

Ольга 12:05
Дякую

Я 12:15
Таїсія:В період воєнного стану всі сімейні обставини вагомі

Я 12:16
ТаїсіяПравда погодити чи ні право керівника, але вона може судитися

Таїсія 12:26
Я, Дякую за приділений час.

Я 12:28
Таїсія І ви ж їй надали відпустку ще у квітні.Так,що ......

Тетяна 12:39
Доброго дня, допоможіть будь ласка , якщо вчитель сумісник (зовнішній) йде у відпустку з 05.06, в табелі повинні стояти робочі дні 1 та 2 червня і чи оплачуються 2 робочі дні?

Я 12:43
Тетяна:А якби основний працівник ішов так, як би ви оплачували?

Тетяна 12:53
Я:Згодна з Вами, але керівник так не думає.

керр 12:53
Тетяна, висловлювання що "якщо учитель сумісник не читає уроки, то й не має оплати праці" уже давно не застосовується) Звісно має бути оплата, якщо виконував роботу...

Тетяна 12:54
керр:Дякую, я теж такої думки.

Олена 13:35
Підскажіть,будь ласка. не вірно був нараховано знос на рах.1113.Перерахувала, але тепер не можу зрозуміти як зробити проводки.

EVGENIY 13:53
Олена, коли це відбулось? В минулому році чи в цьому?

Олена 14:05
EVGENIY, Перерахунок в цьому. А невірно було нараховано в минулому році

EVGENIY 14:06
Олена, 1411 5512 якщо треба зменшити суму зносу

Олена 14:09
EVGENIY, дякую

EVGENIY 14:10
Олена, 1412 опечатвся

Галя 14:53
Дата виплати лікарняних від ФСС в повідомленні це дата зарахування коштів на картки працівників? (бо податки казначейство проводить швидше)

Юлія 15:13
Доброго дня! При обрахунку суми аліментів від нарахованої зп віднімаємо ПДФО і вз, а профвнески не чіпаємо, вірно?

EVGENIY 15:18
Юлія, да

Юлія 15:19
EVGENIY, Дякую!

Михайло 15:25
Купили флагшток,прапор як підігнати під 590 постанову

EVGENIY 15:30
Михайло, якщо вже купили то що підганяти?

Таня 15:41
EVGENIY, підкажіть будь ласка кого варто призначати МВО у виконавчому органі місцевої ради, якщо Перелік № 447 не передачає посад які є у штаті, а наявність МВО є обовязковою?

EVGENIY 15:50
Таня, завгоспа, або начальників відділів, це ж не касир тут тріщки не те МВО

керр 15:53
Таня, ВС вважає, якщо працівник виконує передбачені Переліком № 447 роботи, але його посади там немає, з ним допускається укладення такого договору... але й "перегинати" не варто допускати)

EVGENIY 15:53
по МВО це тема окрема є повна матеріальна відповідальність це наприклад касир за гроші, або завсклада за цінності на складі, є просто МВО в кабінеті який не несе повну матеріальну відповідальність а просто відповідає за присутні ціннгості в кабінете і це не одне й те саме що і касир

Оксана Т 16:00
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо співробітник їде у відрядження в Київ і проїзд, сніданок, обід, вечерю та проживання забезпечують організатори, то добові я оплачую 35% від 300 - це 105 грн.?

EVGENIY 16:02
Оксана Т, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... ora-shcho/

Юлія 16:06
Михайло, державна атрибутика

Оксана Т 16:10
EVGENIY Дякую

Олена 16:18
Колеги підскажіть особам ЧАЕС при нарахуванні додаткової відпустки органами соц захисту компенсується тільки І стаття чи і ЄСВ??

EVGENIY 16:20
Олена, https://buhgalter.com.ua/articles/kadro ... todavtsya/

Оксана Т 16:35
Ще одне питання. Щоб до відрядження виплатити добові в казну я подаю кошторис витрат на відрядження?

EVGENIY 16:37
Оксана Т, і наказ

Юлія 16:39
EVGENIY, в статті Про право на щорічну основну відпустку педпрацівників, які знаходяться на простої, тривалість відпустки та виплата матеріальної допомоги, уточніть таку деталь нарахування відпускних за час простою більше 12 міс. береться оклад без підвищення чи з підвищення . якщо є підвищення ?

Оксана Т 16:40
EVGENIY Дякую

Оксана 16:41
Працівник звільняється у червні, був у відпустці без збереження з-ти по 31.12 і з 02.01 по даний час. Як розрахувати середню для компенсації?

EVGENIY 16:41
Юлія, я строннік того ще не існує ніяких окладів з підвищенням і без підвищення, оклад може бути один , підвищення утворює новий оклад і це оклад тупо а не ніякий оклад з підвищенням, штатний розпис дивіться

Іванна 16:43
Підкажіть ,будь ласка,придбання металопластикової перегородки вартістю 45000,00грн по якому КЕКВ?Дякую

Таня 16:43
EVGENIY, дякую. Так мене цікавить МВО за мат.цінності, які є в установі. Чи варто складати договір?

Люба 16:44
Іванна. Металопластикові конструкції купляють в кв м. тому 2210

Оксана 16:44
P.S.: оклад менший від МЗП, увесь час розрахунового періоду був без збереження ЗП, крім 01.01. Що робити, підкажіть

Іванна 16:45
Люба,дякую вам

Юлія 16:45
EVGENIY, в статті за матеріальну допомогу прописано що її виплачувати з підвищенням. У нас в установі є оклаз зг.ЄТС і обовїязкові підвищення і утворюється н

керр 16:45
Оксана, з мзп, 01.01. не працював з підстав передбачених законом і ПВТР

EVGENIY 16:46
Юлія, це не стаття це лист МОН

EVGENIY 16:46
Юлія, да я знаю що у педагогів все ніяк у людей

Юлія 16:47
EVGENIY, так що брати для нарахування відпускних оклад голий , чи з їхніми підвищеннями?

EVGENIY 16:48
Таня, тут на мою думку є велика неузгодженість в нашому законодастві, наприклад в меторекомендаціях написано що всі цінності зберігаються у мво з яким укладено договір і ні слова не кажуть що робити з цінностями в експлуатації

Оксана 16:48
керр, 01.01.23р; то 6700*12/365 чи 6700/30,44? Геть заплуталася

керр 16:49
Оксана, 30,44 це ж з іншої "пісні"), 6700*12/365

EVGENIY 16:50
Юлія, я не знаю чіткої відповіді, я вам свою думку описав підвищення утворю новий оклад не має в КЗП таких понять як оклад з підвищенням це і по лікарняним був лист на днях

EVGENIY 16:50
Юлія, ось https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... m-chi-bez/ суть та сама

EVGENIY 16:55
Юлія, ось в листі написано ставки утворюються згідно тарифікаці\ і ось мабуть же у вашій тарифікації там вказано оклад і підвищення до окладу яке утворює СТАВКУ

Оксана 17:02
керр, дякую

Юлія 17:03
EVGENIY, дякую вам.

Таня 17:54
Як швидко проходить оплата періодичних видань?

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”