Архів чату за 03.10.2023 вт (84)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10283
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:58
Всім привіт)

Оксана 07:58
Всім добрий ранок!

Людмила 08:08
Доброго ранку!

Жанна 08:51
Підскажіть,будь ласка,в об'єднаній звітності доплату за минулі місяці показувати окремо чи в сумі того місяця коли донараховано?

фк 09:00
Добрий ранок.

Ксю 09:00
Жанна, Окремо

Жанна 09:01
Ксю:Коли я ставлю 6 місяць то видає помилку....може якусь ознаку тпреба ставити

фк 09:03
Засновник дав наказ на преміювання керівника в розмірі середньомісячної з/п. Питання середньомісячну з/п рахувати не враховуючи зміни 100 постанови, це ж не мат.доп.?чи враховувати? Допоможіть розібратись.

Новенька 09:04
Доброго дня,підкажіть будь ласочка,знайшла сумову помилку в звіті ЄСВ,як коригувати суми в Податковому розрахунку сум доходу,нарах. на користь платників податків фіз. осіб?Просто писати правильну суму доходу і правильну загальну суму ЄСВ та доходу за місяць,який виправляю?

EVGENIY 09:12
фк, ви все повинні робити враховуючи зміни, просто ті зміни не стосувались премій тому ваше питання не зрозуміле

EVGENIY 09:13
Новенька, https://buhgalter.com.ua/articles/zvitn ... -podannya/

EVGENIY 09:13
Новенька, https://buhgalter.com.ua/articles/zvitn ... z-ta-yesv/

школа 09:14
Жанна, в звіті показуєте в тому місяці, в якому зробили донарахування, а от при розрахунку відпускних донараховану суму відносите до місяця за який вона нарахована

Жанна 09:15
Ксю:У липні доплачено за червень.Ставлю суму доплати за 6 місяць.Пише зазначена сума без типу нарахування або без позначки плю чи мінус

Жанна 09:16
школа:Тобто все що нараховано в липні і донараховано це все буде 7 місяць?

EVGENIY 09:21
Жанна, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... -uvaga-na/ ось тут гарно розписано

EVGENIY 09:22
Тобто донараховані суми зарплати включаємо до бази нарахування того місяця, у якому відбулися такі коригування.

Жанна 09:24
EVGENIY:😘

цнсп 09:25
Добрий ранок. Така ситуація: працівник отримав відпускні за 24 к.д., через 10 днів перервав відпустку ТН. Вийде на роботу в наступному році. Важаю що суму нарахованих відпускних за невикористані дні + ЄСВ повинен повернути. Чи правильно думаю?

EVGENIY 09:37
цнсп, працівник не платить єсв і він не повинен його повертати, а відпускні повинен повернути

цнсп 09:44
EVGENIY, дякую.

фк 09:59
EVGENIY, я і уточнюю, що зміни п.100 премій не стосуються, тільки мат. доп. Дякую.

SV 10:14
Прошу допомоги, виявили несумову помилку в звіті ЄСВ за 2кв. 2023р по коду категорії мобілізованих працівників внесли код47 замість 1.Чи потрібно подати уточнюючий за 2 кв. чи залишити так як є?

EVGENIY 10:26
SV, я вище дав посилання почитайте може там є відповідь

ГАННА 10:51
Колеги підкажіть будь ласка, зарєстровано на плату спецодяг, не оплачено,оскільки поза 590 постановою, на який субрахунок віднести?????

EVGENIY 10:55
ГАННА, що значить поза постановою 590?? Постанова лише встановлює чергу і там є третя черга куди входе все. Що поставити на рахунок? Спецодяг так він ставиться не залежно від постанови 590 рахунок обліку від 590 точно не залежить, дуже дивне у вас питання

Ірина 11:01
Колеги, підкажіть, будь ласка, на якому рахунку правильно відобразити суму неотриманих через війну періодичних видань від Укрпошти у 2022р., сплачених на умовах передоплати в 2021р? По факту це ж вже не витрати майбутніх періодів...

ГАННА 11:04
EVGENIY, я маю на увазі, що оплата не пройшла чи можу поставити на 1114 рахунок??але без нарахування зносу 50%?

EVGENIY 11:05
ГАННА, а як же 1312?

EVGENIY 11:05
ГАННА, ви платите по накладній , це факт отримання товару і первинний документ для проведення операції в бухобліку Дт 1312 Кт 6211 і постанова 590 тут ніяким боком

Марина 11:11
Ірина, так вони з 2021 року у вас на рахунку майбутніх витрат висять?

Світлана 11:11
добрий день. Підкажіть будь ласка у 2-інвестиціїї квартальна бюджетна установа (не платник пдв) вказую загальну суму разом із пдв у графі капінвестиції?

EVGENIY 11:12
Світлана, да

Світлана 11:12
дякую

Н.А. 11:16
В звіті зверху в дужках без ПДВ, а в річному є колонка про ПДВ, де вказували суму ПДВ.

О.В. 11:17
Доброго дня. Чи входить компенсація за невикористану відпустку у розрахунковий період розрахунку відпустки?

EVGENIY 11:20
О.В., ні

EVGENIY 11:22
О.В., https://buhgalter.com.ua/articles/shpar ... s_table-11

Світлана 11:32
Н.А., наскільки я зрозуміла - це ПДВ вказують ті, хто платники, тобто те ПДВ, яке не віднесено на первісну вартість ОЗ.

Н.А. 11:38
Світлана, незалежно платники ПДВ чи ні. Уточнювала в управлінні статистики, де є ПДВ у звіті все показуємо без.

ВІК 11:48
Добрий день! Чи можна зайти на портал ПФУ під казначейськими ключами?

EVGENIY 11:51
Н.А., а як ви можете показати без ПДВ якщо ви не ведете облік ПДВ адже ви не платник пдв ? І все пдв у вас в капінвестиціях

EVGENIY 11:51
питання риторичне ))

Світлана 12:09
а можете зорієнтувати - де можно почитати, що для установ (неплатників пдв) сума пдв не виключається з загальної суми?

Світлана 12:10
Н.А., да, все вірно. Є інструкція по складанню цього звіту. ПДВ не включається в капінвестиції.

Світлана 12:14
EVGENIY, щойно зателефонувуала в статистику, насправді кажуть, що потрібно без ПДВ показувати.. я запитала яким чином - сказали вибирати по первинних документах %-)

EVGENIY 12:15
Світлана, https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v2_23832-14#Text да я теж знайшов роз'яснення

Марі 12:16
На сайті ПФУ з'явилось два однаковий лікарняних, один з них закінчується на 1.1, що це означає?

Оксана 12:18
Доброго дня, скажіть будь ласка, у нас в мережі після оновлення не зберігаються платіжні інструкції, можливо в когось була така проблема?

Світлана 12:21
EVGENIY, є новіше https://ips.ligazakon.net/document/view/FN075926?bl= , але по суті - це якесь помилкове збирання інформації.. правильно було б якщо платник то без пдв, якщо НЕплатник то разом з пдв, бо ці витрати залишаються у первісній вартості.

Світлана 12:23
EVGENIY, є ще новіше роз"яснення статистики від 12.07.2021 № 19.1.2-12/21-21

EVGENIY 12:27
Світлана, які роз'яснення така і статистика )) Що у них на умі тільки їм відомо

EVGENIY 12:29
Світлана, пишуть що треба відображати те що у регістрах бухобліку і навіть згадують план рахунків бюджетників , так у регістрах і будн з пдв, може той хто пише цього не знає

Аня 12:29
Марі, 1.1 ставлять сумісникам. Можливо, у вас внутрішній сумісник

Ірина 12:31
Марина, так, з 2021р.

EVGENIY 12:31
Оксана, у4 всіх таке було, потім воно само виправляється, причина не відома, спробуйте перегрузити комп

Оксана 13:06
EVGENIY,дякую, але у нас з учора і перегружався комп не один раз, почекаю ще

Mila 13:09
Оксана, а спробуйте у плат інстр поставити галочку на попередній оплаті і відразу її зняти, у мене іноді після такого приходить до тями.

Наталя Ю. 13:17
Доброго дня,підскажіть будь ласка, чи потрібно робити акт ввода в експлуатацію на ліцензії на освітню діяльність?

Надія 13:38
Доброго дня. Допоможіть з таким питанням. В нас на підприємстві працює працівник за основним місцем роботи і за ЦПД, вона пішла на лікарняний і по ній висвітилося два лікарняних, як по основному і ЦПД. Які мої дії стосовно лікарняного по ЦПД: оплачую тільки перші 5 днів? Дякую за любу інформацію

Олена 13:38
Оксана, спробуйте спочатку натиснути "завантажити інструкції", а потім набирати. Мені допомогло.

ЗДО 14:13
Добрий день, чи друкуєте ви платіжки з СДО? Чи є це обов'язковим?

Валентина 14:16
ЗДО:Я друкую...адже там підписи електронні

Людмила 14:17
Добрий день. Підкажіть, будь-ласка, як в Додатку 4 об'єднаної звітності показати ФОП, від якого в вересні отримали товар, але до цих пір не проплатили через казну?

Валентина 14:23
Людмила:Нараховано, виплачено не ставити, код 157

Людмила 14:24
Валентина, дякую

Оля 14:25
Людмила, нам податкова сказала ставити, коли буде оплачено

Юлія 14:25
Добрий день, чи платити зовнішньому суміснику 5 днів тимчасової непрацездатності за рахунок підприємства?

Юл 14:30
Юлія, так

Юлія 14:33
Юл, дякую)

Світлана 15:05
Наталя Ю., це Ваш нематеріальний актив чи це віднесено на витрати періоду?

we 15:08
Надія, оплаті підлягають всі дні ТН, якщо наявні підстави. Лікарняний повинен бути виданий в період дії ЦПД, якщо поза періодом дії - не оплачуєте. Крім того, якщо працівник, незважаючи на лікарняний, виконав обумовлену роботу за ЦПД, також не оплачуєте, оскільки відсутня втрата заробітку.

Наталя Ю. 15:10
Світлана, це наш

Надія 15:23
we, дякую за відповідь. Чому виникли сумніви,бо я знайшла розяснення, що в законі немає конкретно зазначено про оплату лікарняних ЦПД, за основним і за сумісництвом тільки

NOP 15:29
Перебуваючи на посаді провід. спец. ( заробітна плата) відділу бух. обліку та звітності в ОТГ ,нарах з/плату всим працівн ОМС в т.ч і на себе.Чи є це конфліктом інтересів,чи потрібно проводити зовнішній контроль за виконанням відповідного завдання і яка періодичність контролю? Трохи запуталась ,а можливо й нафантазувала собі.... ДЯКУЮ

Юлія 15:31
Підкажіть. Як нараховувати державному службовцю матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань? Розрахунок брати за 2 місяці чи за 12 місяців?

ВАлентина 15:32
Юлія:за 12 :)

EVGENIY 15:32
Юлія, 12 https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... hunku-vid/

Марина 15:33
NOP, ого.... так у всіх бухгалтер рахує зарплату і собі...

Юлія 16:18
Добрий день,підкажіть,будь ласка,як правильно зробити розрахунок до бюджетного запиту.У травні 2023р.працівникам ОМС підняли посадовий оклад відповідно до ПКМУ від 25.04.2023 №391,враховуючи коефіцієнт підвищення для територій можливих бойових дій. Перед цим посадові оклади змінювались у червні 2020року. При розрахунку до бюджетного запиту, а саме

Роксана 16:21
в є-звіті Помилка: Виникла помилка при отриманні позначки часу . Що з цим робити?

637 16:23
Чомусь бланк квартальної звітності відкривається в "Захищеному перегляді". Що роблю не так?

EVGENIY 16:31
637, це захист на вашому компі бланк тут ні до чого, тицяєте правою кнопкою миші на файлі і там щось треба вибрати я не пам'1ятаю типу дозволити відкривати це до речі написано в повідомленні яке ви бачите

EVGENIY 16:32
637, правой кнопкой на файлі -ВЛАСТИВОСТІ, і у вікні знизу галочку РО ЗБЛОКУВАТИ

Інна 16:52
Роксана, на минулому тижні була така помилка. Зайшла на сайт СДО є-звітність, у вкладці питання-відповіді обрати Bars Cryptor, зайти на посилання і скачати два останні сертифікати. Там все описано як і куди скачувати.

Світлана 16:53
Наталя Ю., тобто Ви набули права інтелектуальної власності на нематеріальний актив - тоді форма НА-1 наказ №732 від 22.11.2004.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”