Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
10381 6
Друкувати
Обране

Будьте уважні при заповненні поля «Призначення платежу» платіжного доручення при сплаті податків

Податківці відповіли на запитання: по якому полю платіжного доручення «Код платника» чи «Призначення платежу» здійснюється облік надходжень податків, зборів, платежів в ІКП?


У своїй відповіді фіскали зазначили, що відповідно до пункту 1 Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженого наказом Мінфіну від 24.07.2015 р. № 666, визначено порядок заповнення платником поля «Призначення платежу» розрахункового документа.

Одним з реквізитів, який заповнюється платником у полі «Призначення платежу» є:

1) код клієнта за ЄДРПОУ;

2) реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта громадянина України (для фізичних осіб, які мають відмітку у паспорті про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта);

3) реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який присвоюється контролюючими органами.

Органом ДФС відображення в інтегрованій картці платника сум надходжень за податками, зборами, платежами здійснюється в автоматичному режимі відповідно до реквізитів заповнених у полі розрахункового документа «Призначення платежу».

Отже, при заповненні платіжного доручення при сплаті податків, зборів, заповнюйте вірно код платника податку у полі «Призначення платежу». 

Категорія 135.04 «ЗІР»

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(6)
12345
19.12.2018
Колеги про що це розродилось ДФС?
EVGENIY 12345
19.12.2018

*

;101

;30110239

Не забувайте після *;101; ставити код ЄДРПОУ вашої установи!
12345 EVGENIY
19.12.2018
Але ж це само собою зрозуміло! Інакше казна не візьме платіжку до сплати.
EVGENIY 12345
19.12.2018
Взагалі то казна не має права повернути якщо ви не той єдрпоу вкзалаи, це не їх справа, заповнення призначення платежу повністю відповідальність розпордяника, і казна не несе відповідальність за це!
12345 EVGENIY
19.12.2018
На щастя, наша казна - перевіряє.
Казначей EVGENIY
24.01.2019
Якраз призначення платежу казна і перевіряє. Реквізити отримувача коштів- то є відповідальність розпорядника.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд