UA | RU

Бюджетників перевірятимуть до кінця 2014 року лише з дозволу Кабміну

Кабмін запровадив обмеження на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами.


Для цього Кабмін затвердив Перелік  державних інспекцій та інших контролюючих органів, яким надаватиметься дозвіл Кабінету Міністрів України на проведення перевірок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб — підприємців.

Зазначимо, що в даний Перелік входить і Держфінінспекція, а це означає, що  бюджетні підприємства та організації можуть перевіряти до кінця 2014 року лише з дозволу Кабміну.

 Уряд надаватиме такий дозвіл шляхом прийняття відповідного розпорядження (за винятком перевірок стану підготовки до роботи енергетичних об’єктів суб’єктів електроенергетики та суб’єктів відносин у сфері теплопостачання). Надання такого дозволу на проведення перевірок не потребуватиметься у разі, коли такі перевірки проводяться за рішенням суду, на вимогу службових осіб у випадках, передбачених  Кримінальним процесуальним кодексом України.

Перелік затверджено постановою КМУ від 13.08.2014 р. № 408, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі