Чергові зміни до проведення ревізії органами Держфінінспекції

Наказом Державної фінансової інспекції України від 02.07.14 р. № 212 внесені зміни до Методичних рекомендацій щодо здійснення інспектування органами Державної фінансової інспекції України (далі — Методичні рекомендації).


Нагадаємо, Методичні рекомендації затверджені наказом Державної фінансової інспекції України від 14.12.11 р. № 90.

Внесеними змінами дозволено у виключних випадках застосовувати вибірковий спосіб перевірки під час ревізії видатків на капітальне будівництво. До виключних випадків віднесено значний обсяг таких видатків, великий перелік об'єктів будівництва або реконструкції, ревізійний період більш як 2 роки тощо. При цьому рішення про застосування у таких випадках вибіркового способу приймає керівник чи заступник керівника органу Держфінінспекції.

Також вибірковим способом дозволено здійснювати перевірку питань діяльності об'єкта контролю, які не включені до переліку, визначеного в абз. 5 - 13 п. 5 розділу III Методичних рекомендацій. Тобто, операції на рахунках в установах банків відтепер не підлягають обов`язковій перевірці суцільним способом.

Крім того, визначення вибірки здійснюють до початку проведення ревізії. Однак за потреби під час проведення ревізії можуть бути внесені зміни до вибірки або прийнято рішення про проведення перевірки за допомогою суцільного способу.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі