Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.12.15
3083 0
Друкувати
Обране

Чи передбачена відповідальність до страхувальниківпри самостійному виправленні помилок в звіті щодо сум нарахованого ЄВ, які впливають на суму ЄВ?

Чи передбачена відповідальність до страхувальників (в т. ч. до ФОП та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність) при самостійному виправленні помилок в звіті щодо сум нарахованого ЄВ, які впливають на суму ЄВ?

 Якщо за результатами самостійного виправлення помилки у звіті щодо сум нарахованого єдиного внеску страхувальник донараховує своєчасно не нарахований єдиний внесок, то до нього застосовуються штрафні санкції у вигляді штрафу в розмірі 10 відс. донарахованої суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відс. суми донарахованого єдиного внеску.

     При цьому при виправленні помилок, що стосуються збільшення або зменшення сум нарахованого єдиного внеску, до страхувальників застосовується адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За повторне протягом року вчинення таких дій – від сорока до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

По  матеріалам: ЗІР

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі