UA | RU

Державна аудиторська служба України розпочинає свою діяльність

За ініціативи Міністерства фінансів Уряд схвалив розпорядження, що надасть змогу Державній аудиторській службі України виконувати функції і повноваження Державної фінансової інспекції України, яка припиняє свою діяльність.


Міністерство фінансів працює над підвищенням фінансової дисципліни у державному секторі економіки. Одним з кроків на цьому шляху стала реорганізація Державної фінансової інспекції (ДФІ) у Державну аудиторську службу, розпочата в жовтні 2015 року.

Мета цього кроку - перейти від функцій контролю до аудиту, що буде націлений на запобігання нецільовому, неефективному використанню бюджетних коштів та майна, переорієнтування інспектування саме на значні фінансові порушення, а також забезпечення проведення ревізій виключно на основі ризиків.

Нещодавно, на виконання рішення про створення Держаудитслужби, Уряд ухвалив постанову, що передбачає створення 5 міжрегіональних територіальних органів Держаудитслужби на базі 27 територіальних державних фінансових інспекцій.

Окрім цього, Уряд уже затвердив граничу чисельність працівників Держаудитслужби на рівні 3 200 осіб, у тому числі апарату – 520 осіб, територіальних органів – 2 680 осіб, що зумовлено розподілом мережі об’єктів державного сектору, які підконтрольні Держаудитслужбі.

Водночас прийняте розпорядження передбачає припинення роботи Державної фінансової інспекції та початок здійснення її повноважень і функцій Державною аудиторською службою.

 

Додатково

- Державну аудиторську службу України утворено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 р. № 868.

- Положення про Державну аудиторську службу України було затверджено відповідною постановою КМУ від 3 лютого 2016 р. № 43.

- Служба є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовує та координує Кабінет Міністрів України через Міністра фінансів.

- Основним завданням Держаудитслужби стане здійснення державного фінансового аудиту, спрямованого на оцінку ефективного, законного, цільового, результативного використання та збереження державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, досягнення економії бюджетних коштів.

 

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

 
Теги:


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (11)
Слава
29.06.2016
Привет штрафы )
Виктория
29.06.2016
То не умер Данила, то болячка задавила) Если им надо они в любом случае и напишут и заставят, теперь вопрос заключается в сумме штрафов
Алла
29.06.2016
Остались все те же функции контроля которие назвали словом АУДИТ!!!!
Сергей
29.06.2016
Не завидую я КРУшникам, Реорганизация за реорганизацией.
Маша Сергей
29.06.2016
Так они ж там все умные , что им стоит реорганизацию провести. Себя пожалейте, как пойдет потом аудит свою полезность доказывать!!!!
Ikar Маша
29.06.2016
Вы видимо не работали там и не знаете как люди натерпелись с отпусками за свой счет и прочее, а ведь они как и Вы просто работают на государство
Маша Ikar
30.06.2016
Я працювала з ними. І поки спровадиш перевірку ... І прцюють на государство вони порізному: одиниці так як Ви кажете, а всі інші.... А після скорочення пішли працювати бухгалтерами-і потікали. Кажуть важко((((
Вадим Маша
30.06.2016
Ну звісно важко. Нещодавно зустрів стару знайому , яка після 15 років роботи в КРУ пішла допрацьовувати до пенсії бухгалтером дит.садка. Так вона реально стогнало, що їй дуже тяжко, що фактично приходиться заново вчитися бо в КРУ вони досконало знала лише кілька напрямків по яких перевіряла і решта її не цікавило.Крім того виявилося, що бухгалтер бюджетник крім своєї роботи має ще багато інших "почесних " обовязків -кадровика, діловода, юриста ...
Оксана
29.06.2016
Ох чувствую на нас отыграются аудиторы! Отомстят за финиспекторов! Надо начинать откладывать деятину на штрафы.
Коля
02.07.2016
Ну то , вперед, хай перевірять та приймуть міри: Головбухи УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ м. Києва щомісяця офіційно отримують премії, що у 4-5 разів (!) перевищують їх посадовий оклад. Премії головбухів формуються із невиплаченої частини надбавок і доплат рядових працівників: подивіться у штатні розписи і ви побачите, що головбух для простих спеціалістів зазначає 50-відсоткову надбавку, а дає їм лише по 20-30 відсотків ; "зекономлені" таким способом кошти головбух розподіляє на власний розсуд, не забуваючи в першу чергу, себе.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Тільки не запитуйте штатні розписи у УО, бо скоріше всього, головбух вам надасть завірені ксерокопії підробок.
ЛенаЯ Коля
14.07.2016
Коля ТЫ заКОЛЕбал всех.
Евгений Токарев - обращаюсь к Вам забаньте пожалуйста Колю с его головбухами освиты.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі