«FIT-Бюджет» працює у «хмарі». Що це означає?

Заздалегідь перепрошуємо за довгий текст, але це важливо. Сьогодні хочемо розповісти про переваги «хмарних» технологій, на базі яких працює наш «FIT-Бюджет».


Друзі!

Поки наша бухгалтерська платформа «FIT-Бюджет» активно створюється, ми вирішили тримати вас у курсі того, що саме ми робимо і як це буде в результаті реалізовано.

Отже, більшість визначень в Інтернеті щодо того, що таке «хмара» або, конкретно, що таке SaaS (software as a service) — софт як послуга, зрозуміло в основному технічним фахівцям. По суті в цьому немає нічого складного. Людина одержує не програму, встановлену на свій комп'ютер, а купує доступ до якогось сервісу, який «живе» в браузері, тобто розташований десь в іншому місці в Інтернеті, а вам відкрито постійний доступ до нього. Для такого програмного забезпечення не потрібен власний сервер, не потрібні якісь особливі конфігурації «заліза» і операційної системи. Користувач відкриває браузер, заходить у додаток, вписує свій логін і працює. Приблизно, як у будь-якій соціальній мережі.

 

Хмарні рішення мають ряд беззаперечних переваг, про які ми розповімо на прикладі «FIT-Бюджет»:

 

Швидкість впровадження

Період впровадження практично відсутній. Ви реєструєтесь у програмі, встановлюєте початкові налаштування під себе і працюєте.

Залишити заявку на сервіс Fit-Budget

 

Просте, швидке та часте оновлення. Завжди доступна остання версія системи. Немає витрат на встановлення оновлень

Завжди доступна остання версія програми. Немає витрат на встановлення оновлень. Оскільки програма єдина для всіх і, по суті, всі користуються нею одночасно, тільки під різними підприємствами і правами, то будь-які зміни іпокращення запускаються одночасно у всіх у ту ж секунду. Ця можливість доступна користувачеві з самого початку, адже вона входить у вартість абонплати.

Залишити заявку на сервіс Fit-Budget

 

Гнучкі рішення при оплаті

Це так само зручно, як платити абонентську плату за мобільний зв'язок або Інтернет. Вибираєте необхідний вам пакет, визначаєте, на який термін, обираєте спосіб оплати і вуаля — ви щасливий користувач «FIT-Бюджет».

Залишити заявку на сервіс Fit-Budget

 

Цілодобовий доступ через web-інтерфейс практично з будь-якої точки міста чи світу, з різних типів пристроїв, включаючи планшет

Простий, звичний інтерфейс для користувачів — всі звикли до свого браузера і просто продовжують у ньому працювати.

Залишити заявку на сервіс Fit-Budget

 

Будь-які дані користувачів резервуються і захищаються

Це питання завжди викликає найбурхливіші дискусії. Щоб відповісти на нього, наведемо нещодавній цілком конкретний приклад з гучним вірусом Petja.A. Так ось, щоб самостійно протистояти подібним загрозам, ви повинні мати:

  • ліцензійну операційну систему з постійно оновлюваними антивірусними базами і налаштований фаєрвол;
  • впровадити і підтримувати систему резервного копіювання, щоб в разі збою або вірусної атаки мати можливість відновити дані;
  • вміти особисто все це налаштовувати і підтримувати або мати під рукою досвідченого фахівця;
  • у своєму розпорядженні засоби і час, щоб все це підтримувати і розвивати.

Якщо ви використовуєте «FIT-Бюджет», то всі ці питання ми беремо на себе. Дані користувачів розміщуємо тільки на українських серверах, які відповідають сучасним вимогам захисту. До того ж сама система «FIT-Бюджет» за результатами державної експертизи теж буде захищена комплексною системою захисту інформації з підтвердженим сертифікатом відповідності Держспецзв'язку.

Безумовно, «хмарний» підхід найбільш прогресивний сьогодні і з ним пов'язано майбутнє програмних технологій, але і обійти деякі недоліки ми не можемо, так як намагаємося бути максимально відвертими для своїх користувачів, а саме:

 

Ризик відмови розробника від подальшого розвитку продукту

Тут вже, як то кажуть, тільки довіра і історія компанії можуть переконати вас. Група компаній «Фактор» існує і розвивається в Україні ось уже 26 років, і все, що ми робимо, робимо якісно, надовго і на совість.

Залишити заявку на сервіс Fit-Budget

 

Жорстка прив'язка хмарного ПЗ до Інтернету

Якість і швидкість роботи в цілому, як, втім, і доступ до «FIT-Бюджет», залежать від швидкості Інтернету та стабільності з'єднання, які часто залишають бажати кращого. Всім своїм користувачам ми надамо можливість до кінця року безкоштовно тестувати програму і виявляти всі можливі проблеми і незручності з цього приводу.

 

Загальна технічна відсталість підприємств, на яких впроваджується ПЗ

Противниками впровадження «хмарних» технологій можуть бути як консервативно налаштовані керівники в силу віку або нерозуміння важливості, так і IT-персонал, який уникає будь-якої автоматизації та віртуалізації через загальну технічну «непідкованість» або побоювання виявитися незатребуваними, оскільки більшість їх функцій виявляться непотрібними.

 

«Хмарне» ПЗ не може бути розроблено під потреби конкретного користувача

Оскільки бухгалтерська платформа «FIT-Бюджет» єдина для всіх, то і можливості створювати її під потреби конкретних користувачів немає. Ми вибрали шлях, при якому вам буде надано функціонал, який би закрив більшість базових потреб бухгалтера-бюджетника, з можливістю відключати непотрібні функції, довідники або розділи.

Сподіваємося, ця інформація була корисною для вас і ми хоча б частково розвіяли міфи щодо «хмарних» сервісів.

Мирного неба над головою, удачі і стежте за «FIT-Бюджет», ми скоро запустимося!

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (38)
Ольга
05.07.2017
Когда уже будет демо версия?
EVGENIY Ольга
05.07.2017
Про це писали в першій новини! ВОСЕНИ!
Галина
05.07.2017
А чи потрібні будуть сертифікати безпеки користувачам системи?
доколе?
05.07.2017
запретили 1С, сейчас под шумок запретят медок и всех заставят перейти на FIT-Бюджет, а пока что просто намекают и пугают вирусами...
Ingvar доколе?
05.07.2017
FIT-бюджет должен быть норм, знающие люди делают, а вот чего следует опасаться, так это нечто под названием КІАС УФГД, "альтернативой 1с", над которой сейчас пыхтят айтишники минфина, и его вполне могут впаривать добровольно-принудительно
Viktor Ingvar
11.07.2017
КІАС УФГД это не минфиновская разработка
Олена
05.07.2017
медок шикарно заменяет соната, кстати вдвое дешевле, работаю вот второй месяц вместо медка и вполне довольна. А насчет бухгалтерии в хмаре, то тут нужно подумать сто раз, с нашими то "Петями..". Нет такой защиты, которую нельзя было б не обойти, единственная защита, это без инета комп, тогда любой вирус не страшен...
,,, Олена
06.07.2017
через програми тільки відправляєм звітність, господарська частина у екселі, зарплата взагалі не у віндовсі тому можу зацінти лише інтерфейс по роботі зі звітністю - мені соната зручніша, у медоку важче зорієнтуватись з алгоритмом дій, ще одні кнопки натикали зверху, інші знизу, колесо перекручує місяці і кілька раз же не за той період звіт відправляла. А в Сонаті все прцює як по маслу зрозуміло, ніякого навчання з програмою навить не треба.
Елена Олена
06.07.2017
iFin тоже ничё
panzermaster Олена
06.07.2017
соната... повторять в электронке бумажный "интерфейс" ЕСВ ... это просто пять балов.. это просто гениально... а как "удобно" с ним работать в сравнении с банальным табличным... особенно в 6й таблице...
Андрій Олена
11.07.2017
А меня ЄСВ робити в Сонаті не зручно, дуже громіздка вона в цьому розділі
eMelya
06.07.2017
А 7000 грн./рік , то є вартість абонемента на рік?
Бухгалтер eMelya
06.07.2017
Так
Алиса Бухгалтер
06.07.2017
Тогда и пробывать нет смысла, 7 тыс. нам не потянуть
яя Алиса
10.07.2017
Може це просто по старінкє така сума вважається за хмарною, на сьогодні середня ЗП 6840 грн ...
Наталя яя
25.09.2017
Сума захмарна, тому, що не у всіх є достатньо фінансування (напр на 2017 рік 10 тис усього по 2240) і як??????
Сергій
06.07.2017
В цій програмі будуть спеціалізовані модулі, наприклад для Освіти (калькуляції, батьк.плата за харч із друком квитанцій на оплату тощо)? Сподіваюся, що модуль "зарплата" буде із всіма "бюджетними заморочками", а не так як у інших платних програмах де потрібно шаманити щоб програма розуміла що від неї хоче бухгалтер по з/пл - наприклад, розуміла що таке внутрушній сумісник, і що бувають працівники, які працюють за різними окладами та навантаженнями/ставками і т.д.).
eMelya Сергій
06.07.2017
А "що таке внутрішній сумісник"? Він нічим не відрізняється від зовнішнього. Трудовий договір однаковий, оплата праці однакова. Тільки й того, що за довідками не потрібно посилати на основне місце роботи.
panzermaster eMelya
06.07.2017
точно ничем? совсем ничем? изучите разницу между "суміщенням" и "сумісництвом" особенно в части рабочего времени...
eMelya panzermaster
06.07.2017
а при чём тут "суміщення"?
panzermaster eMelya
07.07.2017
При том что внутренний совместитель как правило работает по "суміщенню", т.е. без влияние на отработанное время, а внешний как раз по "сумісництву" - т.е. в отдельное от своей основной работы время... Именно поэтому есть ограничения на суммарное время работы по "сумісництву"...
eMelya panzermaster
07.07.2017
Уважаемый, не обессудьте. Но Вам нужно почитать что такое "сумісництво", а что такое "суміщення". Я так понимаю, вы не бухгалтер.
eMelya eMelya
07.07.2017
Сумісництво - виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві.
Суміщення - виконання працівником на тому ж підприємстві поряд зі своєю основною роботою, обумовленою трудовим договором, додаткової роботи за іншою професією (посадою) або обов'язків тимчасово відсутнього працівника без звільнення від своєї основної роботи.
panzermaster eMelya
08.07.2017
Я привел пример уже выше - есть сотрудник на админ должности, который читает почасовку как препод 2 разных предмета с разной нагрузкой....
Он кто по вашему?
eMelya panzermaster
08.07.2017
Нужно смотреть штатное расписание и колдоговор. Есть случаи, когда педработа с почасовой оплатой не является совместительством (п. 3 приказа 43), в некоторых случаях совместительство запрещено (п.4 постановления 245). В любом случае совместительство и совмещение - разные условия труда, и оплачиваются они по-разному. Поэтому, совместительство (внутреннее и внешнее) - это трудовой договор со всеми вытекающими, а для совмещения (без отрыва от основной должности) - достаточно приказа руководителя предприятия.
panzermaster Сергій
06.07.2017
большие сомнения в том что они реализуют в зп расчет обычный ситуации для ВУЗов и школ - когда один человек завуч (админ с окладом) ведет еще 2 предмета с разными нагрузками (например 18 часов и 9 часов для школ или разную почасовку для вузов, когда один предмет 2 семестра, а второй один и отпуск 1 раз в год...)...
Наталя panzermaster
11.07.2017
Ви праві на 100%
Такий підхід ініціаторів говорить лише про їх обмежену компетенцію як фахівців обліку
Сергій
06.07.2017
Хмарні технології і ADSL несумісні))
panzermaster
06.07.2017
Пока что про эту платформу больше вопросов чем ответов...
Точнее сказать технической информации вообще просто 0... только рекламные проспекты...
Что ну очень сильно настораживает, во всяком случае меня...
Бухгалтер бюджетник
06.07.2017
Дай боже нашому теляті вовка з'їсти. Може хотяб в 2018 році будемо повертатись додому вчасно, а не працювати цілодобово за копійки.
Тетяна Бухгалтер бюджетник
11.07.2017
Так гроші треба закладати на обслуговування програм, тоді і додому можна повертатися раніше. Хто хоче шукає варіанти, хто не хоче шукає причини
Наталя
11.07.2017
Враховуючи функції та завдання, що покладаються на державний заклад та выіповіднно до його статутсу единий підхід неможливий,
1. платник НДС
2. вид розпорядника коштів
3. порядок нарахування заробітної плати ( державні службовці, заклади охорони здолровя, освіта, сїг підприємства з державною формою власноті)
тощо ????
Шашерин Валерий
15.07.2017
Посылал заявку на участие тестовании.Мой адрес shasherin@ukr.net Написано что заявка принята и на данный адрес придет уведомение о порядке активации но его не поступило. С уважением В.Шашерин ( 0509620965)
Марія Шашерин Валерий
24.07.2017
Не перевелись ще наївні люди :) Фактор просто збирає базу "гарячих" клієнтів. Ще нічого не створено (крім яскравої реклами, а це все що вони дійсно вміють). Ясно, що очікували швидко з наскоку щось зліпити, а воно не ліпиться, тому навіть демо ще нема. А зараз прикидаються, що так і було задумано, нібито ви маєте зачекати на "унікальне" запрошення тільки для вас першого бес смс/реєстрації. Але всі прохачі таки дочекаються часу, коли їх пошту і телефони почнуть бомбити спамом і про фіт і про всі їх газети.
Тетяна
19.08.2017
Вже з нетерпінням чекаємо та мріємо про нові можливості! У 2017 ми, РДА, просили гроші на програмний продукт, планували 1С так, як немає уніфікованого програмного забезпечення для обрахунку заробітної плати державним службовцям, а саме 1С більш менш підходила. Не так склалося як гадалось. Гроші залишаються, надії на полегшення ведення автоматизованого обліку тануть. В Україні дійсно немає програмного продукту, що задовольняє елементарне ведення обліку самої звичайної РДА. І тут така новина!!!
Євгене, ми, бухгалтера, Вам особисто безмежно вдячні за вашу щиру допомогу, за ваше розуміння наших проблем. Ми з нетерпінням чекаємо виходу Вашого програмного продукту! Щасти Вам у Ваших добрих намірах!
Віктор Тетяна
12.09.2017
В ІС ПРО облік заробітної плати реалізований в декілька разів краще і легше ніж у 1с. Користуємося вже 3 роки до програми і обслуговування питань нема.
Алексей
07.12.2017
Так есть возможность попробовать Демо версию или нет?
Оксана
06.03.2018
Фіт бюджет програма не досконала, багато запитань, немає відповідей, Немає точної інструкції по використанню. Зручніше користуватись казначейською РМ, та вести облік в Ексель
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі