UA | RU

Головбухи бюджетних установ мають подати до 1 квітня анкету про оцінку своїх повноважень

Головний бухгалтер бюджетної установи надає заповнену та погоджену в установленому порядку Анкету про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень Комісії Казначейства не пізніше 1 квітня року, у якому проводиться оцінка.


Оцінці підлягає діяльність головного бухгалтера, який працює на займаній посаді не менше року, а також який внаслідок організаційних змін обіймає посаду менше року, якщо його посадові обов'язки не змінилися.

Діяльність головного бухгалтера, який перебуває у відпустці у зв'язку з вагітністю, пологами і доглядом за дитиною, оцінюється не раніше ніж через рік після виходу на роботу.

Діяльність головного бухгалтера, призначеного на посаду на визначений термін, та вагітної жінки може оцінюватись за їх власним бажанням.

Проводиться така оцінка раз на рік до 1 травня.

Відповідний порядок передбачає наказ Мінфіну від 01.12.2011 р. № 1537.

Теми на форумі:

Річна оцінка головного бухгалтера

Анкета бухгалтера з виконання своїх обовязків

Зразок анкети на форумі

 

 
Теги:


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (14)
josh.ua
02.03.2017
в заголовку пише до 1квітня, а в самій новині до 1 травня. оточніть будь ласка.
Катерина josh.ua
02.03.2017
До 1 квітня подається анкета до органів казначейства. До 1 травня вже самі казначейства за вашою анкетою проводять зібрання та оцінку.
Анна
02.03.2017
Такое нужное мероприятие.... одни и те же бумажки из года в год подаем. Кому это надо? За оценку 100 балов хоть кто-то похвалит или премию выплатят?
Вона
02.03.2017
А якщо посада не називається "головний бухгалтер" тоді як? .)))))) а наприклад посада головний спеціаліст-бухгалтер.))
Олена
02.03.2017
Якщо Ви на своій посаді виконуєте функціі головного бухгалтера - тоді треба
Вона Олена
02.03.2017
Дякую.) подам і цього року.) а то всі повноваження і робота як у гол.буха, а посада, як у спеціаліста бухгалтерії .)))
Людмила
02.03.2017
У мене тоже робота головного бухгалтера а зарплата простого главного специалиста
Аліна
03.03.2017
Діяльність головного бухгалтера, призначеного на посаду на визначений термін, та вагітної жінки може оцінюватись за їх власним бажанням.
А як це розуміти?Тобто головний бухгалтер, який заміняє головбуха в декреті??
Бухгалтер Аліна
06.03.2017
Анкета може подаватись за бажанням, а може і не подаватись якщо бажання немє.
Олег
03.03.2017
Яка сука це придумала, шоб вона іздохла б......
Наталія Олег
07.03.2017
Який молодець! Все названо своїми іменами
Коля
03.03.2017
Головбухи УправлІнь освіти м. Києва щомісяця отримують премії, що у декілька разів перевищують їх посадовий оклад. Премії цих головбухів формуються із невиплаченої частини надбавок і доплат простих бухгалтерів та техпрацівників: подивіться у штатні розписи і ви побачите, що головбух для рядових бухгалтерів зазначає 50-відсоткову надбавку, а реально виплачує їм лише по 20-30 відсотків ; решту головбух розподіляє на власний розсуд у вигляді премій , в основному, собі та заступникам. -------------------------------------------------------------------------------------------. ------------------------------------------------------------------Кажуть, що це порушення є не тільки у Києві, а і у інших містах, і не тільки в освіті; і були скарги працівників , а віз і досі там .
Бухгалтер Коля
06.03.2017
Доброго дня, Колю, де це ви так довго пропадали зі старими новинами??? Ви напевне ні про що і думати не можете, так люто нас ненавидите. Ото вас, якийсь бухгалтер образив, аж страшно подумати, що він (бухгалтер) міг з вами зробити...... Потрібно звертатись до спеціаліста, по всьому видно само не пройде.....
Марія Бухгалтер
07.03.2017
5 балів! :) Через цю хворобливу скотиняку постійно з острахом переглядаю коментарі під кожною новиною, боячись вчергове побачити колюськіну маячню!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі