Казначейське обслуговування небюджетних рахунків клієнтів: порядок від Мінфіну

Мінфін наказом від 21.07.2014 р. № 770 затвердив Порядок казначейського обслуговування небюджетних рахунків клієнтів.


Цей Порядок регламентує організаційні взаємовідносини між органами Казначейства, бюджетними установами, відокремленими структурними підрозділами бюджетних установ, підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами - підприємцями у процесі казначейського обслуговування небюджетних рахунків клієнтів, які відкриваються органами Казначейства у випадках, передбачених законодавчими та іншими нормативно-правовими актами, за операціями, що не належать до операцій з виконання бюджетів, крім рахунків фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування України та депозитних рахунків митних органів.

Встановлено, що для перерахування коштів із небюджетних рахунків клієнти подають у Держказначейство платіжні доручення в електронній та паперовій формах. Форма, обов'язкові реквізити, строк дії платіжних доручень та вимоги щодо їх заповнення визначаються НБУ.

Держказначейство приймає до виконання платіжні доручення на проведення платежів з небюджетних рахунків виключно в межах залишку коштів на цих рахунках.

Для оформлення документів на отримання готівки з небюджетних рахунків клієнти подають заявку на видачу готівки в двох примірниках. Форма заявки наведена в додатку до Порядку.

Наказ № 770набере чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 65 від 22.08.2014 р.

 

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі