Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.06.23
19326 0
Друкувати
Обране

Казначейство надало роз'яснення щодо заповнення реквізиту "Призначення платежу" в платіжній інструкції

Органи Казначейства здійснюють платежі з рахунків розпорядників і одержувачів бюджетних коштів, а також інших клієнтів на підставі платіжних інструкцій, поданих за формою, наведеною у додатку 35 до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.12.2012 N 1407, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17.01.2013 за N 130/22662 (далі - Порядок).

Пунктом 19 пояснення щодо заповнення платіжної інструкції, оформленої в паперовій або електронній формі, додатка 35 до Порядку реквізит платіжної інструкції "Призначення платежу" заповнюється з урахуванням вимог нормативно-правових актів, в тому числі, які регулюють питання заповнення реквізиту "Призначення платежу" платіжної інструкції при сплаті (стягненні) податків, зборів, платежів на небюджетні рахунки та сплаті (стягненні), поверненні єдиного внеску, та має містити повну інформацію про платіж і документи, на підставі яких здійснюється перерахування коштів отримувачу (код програмної класифікації видатків та кредитування бюджету (КПКВК), код економічної класифікації видатків бюджету або код класифікації кредитування бюджету (КЕКВ або ККК), економічна сутність платежу, назва, номер і дата підтвердних та інших документів, на підставі яких здійснюються перерахування, податок на додану вартість або без податку на додану вартість (ПДВ або без ПДВ), код виду сплати (або суму у випадках, визначених нормативно-правовими актами), сутність платежу тощо.

Лист ДКСУ від 15.06.2023 р. N 15-12/10647

 

Радимо ознайомитись Призначення платежу при сплаті податків для бюджетних установ з 01.07.2023 р.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×