Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.10.16
4863 0
Друкувати
Обране

Комісія із соцстрахування підприємства може перевіряти обґрунтованість видачі та продовження листків непрацездатності

Згідно ч. 3 ст. 30 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 року № 1105 рішення про призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування, що створюється (обирається) на підприємстві, в установі, організації.

Відповідно до п. 3.1.1 Положення про комісію (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації від 23.06.2008 № 25 (далі - Положення № 25) комісія (уповноважений) із соціального страхування приймає рішення про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення - допомоги по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною), вагітності та пологах, на поховання і передає його роботодавцю для проведення виплат, здійснення розрахунків тощо. Приймає рішення про припинення виплати матеріального забезпечення (повністю абочастково). Перевіряє правильність видачі та заповнення документів, які є підставою для наданняматеріального забезпечення та соціальних послуг.

Поряд з цим, комісія із соціального страхування має право звертатися за необхідності до Фонду щодо перевірки обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності  застрахованим особам відповідно до абз. 3 п. 2.1 Положення № 25.

Згідно абз. 4 п. 2.1 Положення № 25 комісія перевіряє дотримання застрахованими особами режиму, визначеного лікарем на період тимчасової непрацездатності.

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі