Інформація по темі "" | Публікації по тегу
30.10.14
1528 0
Друкувати
Обране

Мінфін: про перевірки Держфінінспекцією підприємств з дозволу КМУ чи без нього

Мінфін роз’яснив питання щодо застосування норм ст. 31 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», якою установлено, що перевірки підприємств, установ та організацій контролюючими органами (крім ДФСУ) здійснюються протягом серпня - грудня 2014 року виключно з дозволу КМУ або за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки.

В Мінфіні нагадали, що перелік контролюючих органів, яким надаватиметься такий дозвіл, визначено постановою КМУ від 13.08.2014 р. № 408. При цьому, до вказаного переліку включено Держфінінспекцію. Дозвіл не потребується у разі, коли такі перевірки проводяться за рішенням суду, на вимогу службових осіб у випадках, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України.

Тобто, чинним законодавством визначено перелік заходів, які здійснюються без отримання дозволу КМУ. У всіх інших випадках проведення контролюючими органами будь-яких контрольних заходів (у тому числі як планових, так і позапланових) необхідний дозвіл Уряду.

Одночасно в Мінфіні зазначили, що для завершення контрольних заходів, розпочатих до набрання чинності вищевказаним Законом України, необхідність отримання дозволу КМУ вказаною постановою не передбачена.

Такі роз’яснення надав Мінфін в листі від 19.09.2014 р. № 31-08030-18-10/24166.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі