Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.01.23
25077 0
Друкувати
Обране

Мінфін ухвалив нові форми з обліку та списання запасів

Міністерство фінансів Наказом №431 від 13.12.2022 року затвердило типові форми з обліку та списання запасів суб'єктами державного сектору та порядок їх складання

Відповідно до наказу затверджуються:

Порядок застосовується при складанні типових форм з обліку та списання запасів суб’єктами бухгалтерського обліку в державному секторі (далі – суб’єкти державного сектору).

Суб’єкти державного сектору відповідно до галузевих особливостей можуть розробляти власні форми для оформлення господарських операцій з надходження, руху та вибуття запасів, які повинні містити обов’язкові реквізити, визначені Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Положенням про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24 травня 1995 року № 88,  та цим Порядком, та затверджувати їх у розпорядчому документі про організацію бухгалтерського обліку.

Типові форми з обліку та списання запасів можуть застосовуватися юридичними особами, створеними відповідно до законодавства України, незалежно від їх організаційно-правових форм і форм власності, а також представництвами іноземних суб’єктів господарської діяльності.

Наказ набирає чинності з 01 січня 2023 року, але не раніше дня офіційного опублікування (станом на 10.01.2023 не опубліковано)

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×