Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.09.15
3586 0
Друкувати
Обране

Міноборони внесло зміни до Положення про облік та використання коштів спеціального фонду державного бюджету в Міністерстві оборони України

Міністерство оборони України Наказом від 14.07.2015 р. № 337, внесло зміни до Положення про облік та використання коштів спеціального фонду державного бюджету в Міністерстві оборони України, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 10 жовтня 2013 року № 689, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 жовтня 2013 року за № 1836/24368

Відповідно до затверджених змін

1. Абзац другий пункту 5 викласти в такій редакції:

“Якщо доходи бюджетних установ від надання послуг перевищують витрати, пов’язані з організацією та наданням послуг, бюджетні установи (за винятком військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, закладів культури, спорту та охорони здоров’я Збройних Сил України) щомісяця 50 відсотків таких коштів перераховують на спеціальні реєстраційні рахунки Міністерства оборони України.”.

2. Абзац другий пункту 6 викласти в такій редакції:

“Якщо доходи бюджетних установ перевищують витрати, пов’язані з організацією додаткової (господарської) діяльності, бюджетні установи (за винятком військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, закладів культури, спорту та охорони здоров’я Збройних Сил України) щомісяця 50 відсотків таких коштів перераховують на спеціальні реєстраційні рахунки Міністерства оборони України.”.

3. Пункт 7 доповнити новим абзацом такого змісту:

“Міністерство оборони України спрямовує ці кошти на заходи, необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені коштами загального фонду державного бюджету за відповідною бюджетною програмою.”.

4. Абзац перший пункту 8 викласти в такій редакції:

“8. Бюджетні установи (за винятком військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, закладів культури, спорту та охорони здоров’я Збройних Сил України) щомісяця 50 відсотків коштів, отриманих як плата за оренду майна (за винятком сум, які спрямовуються на відшкодування понесених витрат і сплату податків), перераховують на спеціальні реєстраційні рахунки Міністерства оборони України для фінансування першочергових заходів з утримання, облаштування, ремонту та придбання майна.”.

5. У пункті 10 слова “у межах однієї групи власних надходжень” замінити словами “лише в межах однієї програми та однієї групи власних надходжень”.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі