Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.06.16
5326 7
Друкувати
Обране

Мін'юст заспокоїв: перейменування вулиць не зобов'язує негайно змінювати реєстрацію

Перейменування вулиць, скверів, бульварів та інших об'єктів топоніміки населених пунктів не зобов'язує юридичних осіб негайно змінювати реєстрацію.

Як повідомляє Український інститут національної пам’яті, про це йдеться у відповіді Міністерства юстиції України, яку інститут отримав на свій лист від 28 березня 2016 року щодо скасування адміністративного збору за внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Як зазначає у листі Мін'юст, законом "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" не визначено певного терміну для внесення змін щодо місцезнаходження юридичної особи, місця проживання фізичної особи у зв’язку зі зміною назви (перейменуванням) скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об’єктів топоніміки населених пунктів.

У цьому зв'язку, сказано, що враховуючи зазначене, суб’єкти господарювання можуть вносити зміни щодо назви вулиці у загальному порядку при внесенні змін до своїх установчих документів, пов’язаних зі зміною складу своїх учасників (засновників, власників), структури управління тощо.

www.unian.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
7
Світлана
01.06.2016
Відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації - самостійний структурний підрозділ РДА зі своєю печаткою, штампом кошторисом бухгалтером начальником. організаційно-правова форма код 425 - організація установа, при зміні вулиці в установчих документах реєстраційна служба вже при РДА примусила нас заплатити збір в сумі 410 грн. ЧОМУ?????????????????
Євген Світлана
01.06.2016
http://globyne.just.gov.ua/news/690/
Дмитро Світлана
01.06.2016
Це питання до Вашої реєстраційної служби
Світлана Дмитро
01.06.2016
Я просто хотіла б знати це правомірно чи ні (на місці в юристів дізнатися не можу вони не знають і не хочуть цим заморачуватись, юстиції у нас уже нема)
Дмитро Світлана
02.06.2016
У даному випадку внесення змін до ЄДР здійснюється безкоштовно
Коля
01.06.2016
Думаю, що зміна назв вулиць може привести до позапланової "ліквідації" держустанов. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Кожна держустанова (юридична особа) регулярно проходить процедуру так званої "ліквідації" -- після переобліку держустанова змінює код ЄДРПОУ. При цьому всі укладені договори , в тому числі і трудові, з "ліквідованою" держустановою стають не дійсними.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- "Ліквідація" держустанов є не чим іншим, як законодавчо закріпленим шахрайством: ви можете уявити ситуацію, щоб людина, яка уклала багато угод з іншими людьми і організаціями , раптом за своїм бажанням змінила свій паспорт, і тільки завдяки цьому відразу позбулася усіх своїх боргів і обов"язків по укладеним угодам? Звісно, такого бути не може. Але усі держустанови саме у такий шахрайський спосіб звільняються від своїх боргів і обов"язків по раніше укладеним договорам і угодам.
Коля
01.06.2016
Одним з пережитків соціалістичного режиму є регулярні відключення гарячого водопостачання у весняно-літній період, але чомусь теперішній олігархічний режим не бореться із цим рудиментом "совка", а навіть навпаки, посилює та поглиблює його. От би де показати перевагу капіталізма над соціалізмом, адже у нормальних країнах воду не відключають на декілька тижнів. А у нас за 25 років незалежності нічого у цьому плані не зроблено на краще. Натомість олігархічний режим руйнує пам"ятники, перейменовує вулиці, зупинки..., а кому це потрібно, крім самих олігархів?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×