Неправильно оформлений наказ про прийняття на роботу може призвести до штрафу в 30 мінзарплат

Управління Держпраці у Хмельницькій області на своєму веб-сайті надало роз’яснення щодовідповідальності роботодавця за неналежне оформлення трудових відносин.


11 березня 2016 року набрав чинності наказ Мінсоцполітики від 02.02.2016 р. № 67, яким затверджено форму постанови про накладення штрафів посадовими особами Держпраці згідно зі ст. 265 КЗпП.

Підприємствам слід приділити надзвичайну увагу щодо правильного оформлення наказів про прийняття працівників на роботу, оскільки за можливе визнання недійсним наказу підприємству загрожує штраф — 30 мінімальних зарплат.

А за умови якщо наказ оформлено правильно, але підприємство несвоєчасно повідомило фіскальну службу про прийняття працівника на роботу, то таке порушення коштуватиме підприємству 1 мінімальну зарплату.

Штрафи накладає Управління Держпраці у Хмельницькій області на підставі винесених постанов під час планової чи позапланової перевірки роботодавця.

Окрім того, ст. 41 КпАП законодавець оновив, доповнюючи, адміністративну відповідальність новим штрафом у розмірі від 8500 грн до 17000 грн за фактичний допуск працівника без трудового договору.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (18)
Карл
11.07.2016
Страна дебилов, при Януковиче воровали миллиардами, и не сидят, а тут за такую хрень штраф... В начале уберите коррупцию и поднимите зарплату чтобы люди не боялись работать и за всяких популистов-реформаторов
Вера
11.07.2016
Оскільки штрафи за дані помилки накладає Управління Держпраці, то просимо, будьте хоч Ви людьми!!!!! Як можна штрафувати підприємство за неправильно оформлений наказ?????? В багатьох малих підприємствах, установах немає кадрової служби, тому бухгалтера або керівники оформлюють накази за зразками, скачаними з Інтернету.... Але ж така формальність, як неправильне оформлення може призвести до накладання штрафу, ну це вже занадто((((((. Ще раз прошу, будьте людьми... і в цій ситуації і в інших. Ви знаєте як зараз морально важко всім людям в Україні! Ще й добивають такими новинами((((. Скочуємось до Південної Кореї(((....
Вера Вера
11.07.2016
Перепрошую, Північної...
Ирина Вера
11.07.2016
В контролирующих органах ЛЮДИ не работают. А если случайно такие появились - их сжирают...
Анна Ирина
11.07.2016
Это страшно((( Очень надеюсь, что Вы ошибаетесь. А ведь некоторые из них читают эти статьи и комментарии... Поэтому поддержу призыв оставаться ЛЮДЬМИ!!!
Анжела
11.07.2016
А чому так слабо?, пропоную відразу розстріляти.
Олег5
12.07.2016
Ну а як по Вашому орда буде грабувати, створені умови коли виконати дебільні закони не можливо, тому усі винні в чомусь обов'язково, скоро спустьять собак, ну а раби повинні мовчати.
Олена
12.07.2016
Шановні коментатори! Найперше, що можна нам УСІМ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ побажати - убудь-яких ситуаціях самим залишатися людьми. Людей з короткою пам'яттю хочеться спитати - що, при Базарові та Януковощі було краще?
Лариса Олена
13.07.2016
Да, было лучше!
Оля Олена
18.07.2016
а хіба гірше?
Юлия
12.07.2016
Я полностью согласна с комментарием Веры, я сама и гл.бухгалтер и кадровик, и учётчик, и отдел сбыта. Всё охватить просто не реально, а если вышестоящие органы считают иначе, то прежде чем наказать-пусть покажут, как можно всё успеть за месяц работы. А если нет-пусть платят зарплаты, согласно исполняемых должностей, а штрафы мы уж как-нибудь, заплатим.
Марія
13.07.2016
тут у коментах нас ніхто не почує
Юра
13.07.2016
а как его правильно оформить?
Пітекантроп
13.07.2016
А де відповідальність за дебільні закони, постанови, які суперечать одне одному?
Невиконання зобовязань....
бух
15.07.2016
Девченки и мальчишки. Завтра день БУХГАЛТЕРА. С праздником! Болше позитива, достойных зарплат и ввсе будет OK!
Валя ...
17.07.2016
Уже не знають з кого та з чого гроші дерти, встановлюють нові закони краще думали б про народ.
Андрій
13.09.2016
Просто слів не вистачає. У приватному МП думаєш, як тих робітників забезпечити роботою і виплатою зарлат. Мабуть закон писали гастролери, які приїхали в Україну на заробітки і не плануть тут житиі і саме головне не хочуть бачити зростання економіки, щоб потім не гризли докори, як ці "творці" покинуть Україну.
Оля
07.11.2016
У наказi про прийняття працiвника на роботу має бути зазначено (Наказу Мiн'юсту вiд 18.06.2015 р. № 1000/5 ):
посаду, на яку приймається або призначається працiвник (спецiальнiсть, квалiфiкацiя, категорiя, розряд тощо);
дату прийняття на роботу;
вид роботи (основна або за сумiсництвом);
умови прийняття на роботу (з випробувальним строком, за строковим трудовим договором тощо);
умови роботи (в режимi неповного робочого часу, з важкими або шкiдливими умовами працi тощо);
розмiри його посадового окладу вiдповiдно до штатного розпису, надбавок та доплат.


Так от, цікавить чи не буде потім питань до того ж таки окладу і надбавок, передбачених наказом про прийняття, при затвердженні нового штатного з іншими окладами і відповідно надбавками:0
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі